Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
27.05.2021 Autors: LNB

Pirts cilvēkiem ar invaliditāti – tas ir mūsu šī brīža lielākais sapnis! Tā būs vieta, kur ikviens cilvēks ar invaliditāti varēs doties atjaunot savu veselību un labsajūtu, justies ērti un brīvi kopā ar līdzcilvēkiem. 

Sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā “Dvēseles veldzes dārzs”, pateicoties vairāku atbalstītāju atbalstam esam nonākuši jau līdz izbūvētiem pirts pamatiem, taču vēl vajadzīgs tik daudz, lai šo projektu īstenotu.
Šobrīd minimālā nepieciešamā summa pirts projekta īstenošanai ir aptuveni 70 000 EUR. Ieguldījumi šādam projektam ir lieli, taču tie ir nepieciešami, jo vēlamies radīt vietu, kurā cilvēki ar invaliditāti var baudīt visu to, ko citi cilvēki – šajā gadījumā pirts pakalpojumus. 

“Tas ir pakalpojums, kas nav EKSTRA, bet ir vienkārši vajadzība cilvēkiem, jo viņi ir tādi paši cilvēki kā visi – ar garu, dvēseli, miesu, savām vājībām, trūkumiem, iespējām, dāvanām un visu pārējo”, saka Liepājas Neredzīgo biedrības Valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis.

Šobrīd priekš pirts projekta ir izbūvēti pamati, iepirkta lielākā daļa bloku ārējo sienu mūrēšanai un mēs gaidām, kad būvnieks pabeigs savu iepriekšējo būvprojektu un varēs uz “Dvēseles veldzes dārzu” aizvest stalažas, lai sāktu celt ārējās sienas. Mums jau ir bloki, atvests jumts, bet nepieciešami vēl daudzi citi materiāli priekš kuriem finansiālu līdzekļu trūkst. 

Katrs atbalsts, kaut neliels, mūs tuvina šī projekta īstenošanai. Aicinām ikvienu, kuram ir iespējas, pielikt savu roku un atbalstīt pirts celtniecību, kas būs pielāgota cilvēku ar invaliditāti vajadzībām!  

Ja vēlaties iesaistīties projekta īstenošanā, aicinām sazināties ar Liepājas Neredzīgo biedrības Valdes priekšsēdētāju Māri Ceiruli pa tālr. 26544442, lai vienotos par atbalsta iespējām.

Reģ. Nr. 40008093846 
Banka: SEB Banka AS 
IBAN konts: LV84UNLA0012000701456
SWIFT kods: UNLALV2X
Maksājuma mērķī norādot: ziedojums pirts projekta īstenošanai

Plašāk par pirts projektu varat izlasīt šeit: https://ej.uz/pirts_projekts


Pirts cilvēkiem ar invaliditāti - projekta vizualizācija

Pirts cilvēkiem ar invaliditāti - projekta vizualizācija


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.