Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.04.2018 Autors: LNB

Liepājas pilsētas pašvaldība projekta “Saredzi citādāk” ietvaros šajā gadā turpina organizēt bezmaksas sociālās pilnveides nodarbības cilvēkiem ar redzes traucējumiem un invaliditāti. Nodarbības tiek rīkotas sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību, portālam vēstīja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina. Sākot ar 1. maiju, tiek organizētas jaunas nodarbību grupas, tāpēc cilvēki ar redzes traucējumiem un invaliditāti, kā arī personas ar I, II un III grupas invaliditāti aicināti pieteikties nodarbībām, sazinoties ar Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļu pa tālruni 26 056 026 (Zanda vai Jeļena). Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots.Nodarbību dalībniekiem būs iespēja apgūt jaunas prasmes un zināšanas šādās nodarbībās: mājturības un dārza darbi, mājamatniecības nodarbības, datorapmācību nodarbības, apmācības par pilsētvides pieejamību Liepājā. Apmācības notiks nelielās grupās, nodarbību norisi pielāgojot katras personas funkcionālajam stāvoklim gida pavadībā.Nodarbības atbilstoši to veidam norisināsies Liepājas Neredzīgo biedrībā, Ganību ielā 197/205, un sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā „Dvēseles veldzes dārzs” Pāvilostas novadā, Vērgales pagastā, Ziemupē. Apmācības par Liepājas pilsētvides pieejamību notiks Liepājas pilsētvidē.Papildu informāciju par nodarbību norisi un citiem jautājumiem var gūt, zvanot pa tālruni 26 056 026 vai aplūkojot mājaslapā http://www.redzigaismu.lv/, kā arī, sazinoties ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas veselības veicināšanas koordinētāju Aneti Kopštālu-Kupi pa tālruni 63 404 747. 

www.liepajniekiem.lv 16.04.2014


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.