Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
06.11.2018 Autors: LNB

Liepājas Neredzīgo biedrības darbinieki un biedri vēlas teikt paldies ikvienam, kurš 27. oktobrī ieradās un atbalstīja mūs biedrības rīkotajā labdarības koncertā, kurš tika organizēts, lai iegūtu finansiālos līdzekļus pirts ēkas būvniecībai cilvēkiem ar invaliditāti Ziemupē esošajā sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā “Dvēseles Veldzes dārzs”. Paldies jāsaka arī koncerta mūziķiem – Lībai Ēcei, Artim Peterlevicam, Dzintaram Beitānam un Tālim Marhilēvičam. Pateicoties atbalstītājiem un mūziķiem, Liepājas Neredzīgo biedrība ir par soli tuvāk, lai spētu piepildīt biedrības biedru ilgi loloto sapni, kas cilvēkiem ar invaliditāti sniegtu ne tikai vienlīdzīgas tiesības un iespējas, līdzīgi kā tiek sniegtas veseliem cilvēkiem dvēseles un fiziskās veselības uzlabošanai, bet arī palīdzētu pārvarēt psiholoģisko barjeru starp sev līdzīgiem cilvēkiem, kas palīdzētu saņemt nepieciešamo iedrošinājumu, lai iekļautos sabiedrībā.
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.