Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.10.2015 Autors: LNB

Sirsnīgi pateicamies visiem atbalstītājiem un brīvprātīgajiem par 15. oktobra Starptautiskai Baltā Spieķa dienai veltītā pasākuma atbalstīšanu: 
SIA „Philip Morris Latvia”, SIA „Hensons”, SIA „Pētertirgus”, A/S „Liepājas Patērētāju biedrība”, Larisa Medvedevai, SIA „Nīckrasti”, SIA „Vīdners”, SIA „Elpa”, SIA „Puķītes 2”, SIA „ADS Pagrabs”, Jānim Alviķim, kafejnīcai „Lotte Caffe”, Liepājas Olimpiskajam centram, sieviešu vokālajam ansamblim “Sentiments” no Nīcas novada, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Satiksmes uzraudzības rotai, Tirdzniecības centram "XL Sala". 
Liepājas Neredzīgo biedrība JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.