Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
26.10.2020 Autors: LNB

PATEICAMIES LIEPĀJAS NEREDZĪGO BIEDRĪBAS UN CILVĒKU AR INVALIDITĀTI ATBALSTĪTĀJIEM

Liepājas Neredzīgo biedrība sirsnīgi pateicas par sniegto atbalstu, sapratni un vēlmi palīdzēt cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem iekļaušanai sabiedrībā, tas ir ļoti svarīgi gan pašiem cilvēkiem ar invaliditāti un viņu atbalsta personām, gan arī sabiedrībai kopumā. Paldies par Baltā spieķa dienas svinību atbalstu gan finansiāli, gan ar produktiem: Liepājas pilsētas domei, Aizputes un Kuldīgas pašvaldībām, Sabiedrības Integrācijas fondam, SIA “Elpa” un SIA „ADS Baltic”.

Mūsu biedrības darbinieki un mūsu biedri cilvēki ar invaliditāti ir pateicīgi Jums par izpratni un patiesu vēlēšanos līdzdarboties viņu dzīves kvalitātes uzlabošanā ne tikai vārdos, bet arī patiesos darbos.


Liepājas Neredzīgo biedrības darbinieki un brīvprātīgie

Liepājas Neredzīgo biedrības darbinieki un brīvprātīgie


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.