Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
22.06.2016 Autors: liepajniekiem.lv

Ņemot vērā Sabiedriskā transporta padomes lēmumu, personām ar I vai II grupas invaliditāti un personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti no 1.jūlija mainīsies kārtība, kādā tiks saņemtas bezmaksas sabiedriskā transporta biļetes, portālam vēstīja
Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” direktors Gints Lūsis.
No 1.jūlija jau minētās personas bezmaksas sabiedriskā transporta biļetes varēs saņemt tikai sabiedriskā transporta līdzeklī pie vadītāja. Braukšanas biļete, uzrādot invalīdu apliecību, tiks drukāta no kases aprāta.
Šāda kārtība ieviesta saskaņā ar Sabiedriskā transporta padomes 2016.gada 29.aprīļa lēmumu, kas nosaka, ka no 2016.gada 1.jūlija Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrai “Liepājas sabiedriskais transports” ir pienākums nodrošināt, ka pārvadāto pasažieru - ar braukšanas maksas atvieglojumiem - uzskaitei tiek izmantots kases aparāts vai līdzvērtīga sistēma (elektroniski norēķini), tādejādi novēršot iespējamās atšķirības starp pārvadātājam izsniegto braukšanas biļešu skaitu un faktiski pārvadāto pasažieru ar invaliditāti skaitu.
Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra 2016.gada 15.jūnijā ir saņēmusi vēstuli no VSIA “Autotransporta direkcija”, kurā norādīts, ka gadījumā, ja netiks nodrošināta Sabiedriskā transporta padomes lēmuma izpilde norādītajos termiņos, Liepājas pilsētas pašvaldībai tiks aizturēts šo pasažieru pārvadāšanai paredzētais finansējums.
Līdz 2016.gada 1.jūlijam saņemtās bezmaksas braukšanas biļetes personām ar I vai II grupas invaliditāti un personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti ir izmantojamas līdz 2016.gada 15.jūlijam.
Līdz šim bezmaksas sabiedriskā transporta biļetes minēto kategoriju pasažieri varēja saņemt Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā “Liepājas sabiedriskais transports”, Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā, Liepājas neredzīgo biedrībā un Liepājas diakonijas centrā. 

22.06.2016 Autors: liepajniekiem.lvFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.