Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
10.08.2011 Autors: LNB


Mūsu biedrības biedri, cilvēki ar invaliditāti, darina dažādus skaistus rokdarbus, kurus iespējams arī iegādāties.

Pie mums var nopirkt dažādus izstrādājumus no ādas – auskarus, kaklarotas, rokassprādzes, atslēgu piekariņus, jostas, briļļu maciņus, pasu vāciņus u. c. praktiskas lietiņas.

Ir piedāvājumā dažādi mezglojumi – kaklarotas, telefona maciņi, grāmatzīmes, rokassprādzes, jostas, somas, sedziņas, sienas dekori, grīdas celiņi, dekoratīvie spilventiņi u.c.

Pārdošanā ir arī dažādi pinumi, piemēram, paplātes, bļodiņas, groziņi, puķupodu turētāji, tīnes, kastes u.c. Pinumi ir dažāda lieluma un tos var pasūtīt arī atbilstoši pircēja individuālajām vēlmēm. Ir darināti arī šūpulīši un pat bērnu ratiņi.

Var nopirkt arī dažādus adījumus – zeķes, cimdus, šalles, bērnu zābaciņus, džemperus, jakas un cepures.

Iespējams iegādāties arī jaukus floristikas izstrādājumus.

Pievienojam arī dažus attēlus, kuros redzami mūsu biedru rokdarbi. Protams katrs šis darbiņš ir individuāls un neatkārtojams, bet Jums būs priekšstats par to, cik skaistus rokdarbus gatavo mūsu cilvēki.

Veikt pasūtījumu vai interesēties par rokdarbiem var pie Agritas Šubas (tel. 27527123) vai griežoties Liepājas Neredzīgo biedrībā.

Izdarot pasūtījumu, lūdzam norādīt vēlamos izmērus un citas nianses, ja tādas ir. Cena ir atkarīga no katra konkrētā darba lieluma.
 
 
 JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.