Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
20.09.2017 Autors: LNB

 

Pirmā pilates (atveseļošanās vingrošanas) nodarbība cilvēkiem ar invaliditāti

Šā gada 15.septembrī Liepājas Neredzīgo biedrībā tika aizvadīta pirmā pilates (atveseļošanās vingrošanas) nodarbība cilvēkiem ar invaliditāti. To vadīja sporta instruktore pilatēs Kristīne Kleinšmite. Pilates Liepājas Neredzīgo biedrības zālē norisināsies gandrīz 4 mēnešu garumā līdz pat Ziemassvētkiem, vienu reizi nedēļā.      

Komplektējot šo grupu, ieinteresētība par nodarbībām bija ļoti liela.  Tādēļ, lai dotu iespēju lielākam interesentu skaitam piedalīties nodarbībās, pateicoties sporta instruktores iniciatīvai un entuziasmam, dalībnieku skaits grupā tika palielināts.

Tas tikai vēlreiz un vēlreiz pierāda to, ka šāda veida nodarbības, sevišķi cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti, ir nepieciešamas. Tās dod ne tikai fizisko stimulu un veselību, bet iespēju būt kopā, radot kopības sajūtu un savstarpēju socializēšanos.


Projekts notiek sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību un  tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” ietvaros.
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.