Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.09.2015 Autors: LNB

PRESES RELĪZE
2015.gada 18.septembris 

Latvijas Neredzīgo biedrības (LNB) 
projekta „Aktīvs un laimīgs kustībā” vingrošanas laukuma atklāšanas svētki š.g. 18.septembrī Pāles ielā 14/14, plkst.15:00, Rīgā, Strazdumuižas ciematā. 
 
Latvijas Neredzīgo Biedrība plūca laurus SIA „Narvesen Baltija” projektu konkursā „Diena kā piedzīvojums”, iegūstot godpilno pirmo vietu Rīgas reģionā. Projekta mērķis – ierīkot vingrošanas iekārtas Strazdumuižas ciemata teritorijā, tādējādi veicinot jauniešu, ar redzes invaliditāti, iesaisti sportiskās aktivitātēs un veselīga dzīvesveida popularizēšanā. 
 
Atklāšanas svētkos paredzētas LNB Centrālās valdes priekšsēdētājas Svetlanas Sproģes, SIA „ Strazdumuiža” valdes priekšsēdētāja Vladimira Kropa, Latvijas Neredzīgo Sporta savienības (LNSS) prezidenta Edgara Kļaviņa un SIA „ Narvesen Baltija” pārstāvja Oskara Kupšes svinīgās uzrunas. Ar svinīgu sarkanās lentas griešanu tiks atklātas vingrošanas iekārtas. Pasākuma laikā par muzikālo noformējumu rūpēsies Strazdumuižas pūtēju orķestris Armanda Ozola virsvadībā.
 
SIA „Narvesen Baltija” rīkotais projektu konkurss „Diena kā piedzīvojums”, sadarbībā ar jauniešu organizāciju „Avantis”, radio StarFM un banku „Citadele” norisinās jau otro gadu. Katrā reģionā – Kurzeme, Vidzeme, Latgale, Zemgale un Rīga – ar sabiedrības balsošanas palīdzību tika noteikts viens aktuāls projekts aktīva dzīvesveida veicināšanai jauniešu vidū, piešķirot finansējumu idejas realizēšanai. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.