Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
15.05.2018 Autors: LNB

   

Pasākuma programma:

Rīkotājs: Liepājas Neredzīgo biedrība sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību projekta LLI-212 “Saredzi citādāk” (I see) ietvaros
No plkst. 9:30- 11:30
Ekskursija pilsētvidē: Ekskursijas maršruts: Kurzemes skvērs - Promenāde – Kūrmājas prospekts (Liepājas himnas tēli) – Pludmales pieejamības komplekss
No plkst. 11:30 – 18:00
Aktīva atpūta Liepājas pludmales pieejamības kompleksā piesaistot brīvprātīgos
Ikvienam interesentam, tai skaitā arī bērniem, tiks piedāvāts iejusties cilvēku ar invaliditāti (ar kustību traucējumiem, ar redzes traucējumiem) lomā, rosinot veikt peldi speciāli pielāgotos peldratos un pastaigu pludmalē asistenta pavadībā aizsietām acīm. Kā arī:
• Spēlēt lielformāta prāta spēles “Āra šahs un dambrete”.
• Spēlēt galda spēles, kā, piemēram, neredzīgiem cilvēkiem pielāgotu šahu un dambreti.
• Izbrauciens ar tandēmriteni.

Informējam, ka tiem dalībniekiem, kuri paši nevarēs nokļūt Liepājas Neredzīgo biedrībā uz pasākuma otro daļu (plkst.14:00) netālu no Pludmales pieejamības kompleksa (apm. Liepu, Rožu ielas stūris) tiks organizēts transports (pieteikšanās transportam jau iepriekš).
Aktivitātes Liepājas Neredzīgo biedrībā: 
• plkst.14:30 Kafija un uzkodas
No plkst.15:00 -18:00 Diskusijas, ekskursija un koncerts
Diskusijā piedalās pieaicināti Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas un Liepājas pilsētas pašvaldības Sociālā dienesta pārstāvji. Tās laikā tiks apkopoti ekskursijas maršruta izvērtējuma karšu rezultāti, kā arī iepazīšanās ar LNB un tās sniegtajiem pakalpojumiem, ekskursija ekskursiju vadītāja vadībā. Noslēgumā koncerts.

Lūgums savu dalību pasākumā pieteikt jau laicīgi, līdz š.g.22.jūnijam, personīgi Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļā vai zvanot pa tālruni 26056026 darba dienās no plkst.10:00 – 16:00. Vietu skaits ierobežots.
___________________________________________________
Projektu finansiāli atbalsta Liepājas pilsētas pašvaldība ar Interreg Latvija –Lietuva programmas 2014.-2020. projekta LLI -212 „Saredzi citādāk” atbalstu. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.