Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
20.08.2015 Autors: LNB

17. augustā Ināra Mūrniece, Saeimas priekšsēdētāja bija Liepājā un apmeklēja arī pludmales pieejamības kompleksu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – tas bija viens no viņas reģionālās vizītes mērķiem. Iepriekš dzirdējusi par liepājnieku aktivitātēm šajā jomā, vēlējusies arī pati to apskatīt, jo ar sociālo jomu saistīti jautājumi viņas reģionālo vizīšu laikā neesot retums. Iepazīstinājām ar darbu, kas tur tiek darīts. Viņa aprunājās ar apmeklētājiem, parādījām šīs specializētās aproces neredzīgiem cilvēkiem, lai var doties jūrā. Raimonds Šulga nodemonstrēja, kā tas viss darbojas. Viņa bija vienkārši sajūsmā par to, ko redzēja, ko dzirdēja. Ļoti atzinīgus vārdus Mūrnieces kundze izteica par šo pludmales pieejamības kompleksu, ka par to noteikti vajag stāstīt un informēt sabiedrību. 
18. augustā Ināra Mūrniece apmeklēja sociālās rehabilitācijas un izziņas centru „Dvēseles Veldzes Dārzu”. Iepazīstinājām viņu ar visu teritoriju, mēs aizgājām apskatīties augļu koku dārzu, tad devāmies apskatīties sakņu dārzu, zemenes, „Sajūtu parku”, puķītes pasmaržot, garšaugus pagaršot, devāmies tālāk apskatīt mežu, parādījām arī „Baso pēdu taku”. Tā prātīgi, izgājām taku, un pastaigājām vēl pa mežu riņķī. Izstāstījām nākotnes vīziju, kas ir domāts, kur būs pagrabs, darbnīcas, atpūtas vietas, kempinga mājiņas u.c. Tad iegājām mājā un parādījām tur visu. Viņa visu ļoti atzinīgi novērtēja, teica, ka šeit tiešām var atveldzēt dvēseli. 

Fotogrāfijas varat apskatīt šeit: 
Saeimas priekšsēdētājas reģionālā vizīte Liepājā, Pāvilostā un Saldū - Flickr
Ināra Mūrniece Liepājas pludmales kompleksā cilvēkiem ar invaliditāti 


Ināra Mūrniece Dvēseles veldzes dārzā

Ināra Mūrniece Dvēseles veldzes dārzā

Ināra Mūrniece Dvēseles veldzes dārzā

Ināra Mūrniece Dvēseles veldzes dārzā

Ināra Mūrniece Dvēseles veldzes dārzā

Ināra Mūrniece Dvēseles veldzes dārzā

Ināra Mūrniece Dvēseles veldzes dārzā

Ināra Mūrniece Dvēseles veldzes dārzā


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.