Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
10.04.2018 Autors: LNB

Sākot no š.g. aprīļa sākuma līdz 2019. gada martam Liepājas Neredzīgo biedrības rehabilitācijas centrā “Dvēseles veldzes dārzs”, norisinās sociālās rehabilitācijas programmas „Sociālās funkcionēšanas prasmju apguves programma lauku vidē” nodarbības, kuru mērķis ir sniegt jaunas iemaņas un zināšanas Liepājas iedzīvotājiem ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem.

Programma sastāv no vairākām daļām, kuras cilvēkiem ar invaliditāti sniegs zināšanas par orientēšanos sabiedriskās vietās un mājās, izmantojot dabīgus un mākslīgus orientierus, sniegs pašaprūpes iemaņas, kas palīdzēs cilvēkam apgūt ēdiena pagatavošanu un pasniegšanu, personīgās higiēnas ievērošanu, dažādu tīrīšanas līdzekļu nodalīšanu, kā arī ģimenes budžeta plānošanu. Papildus ir iespēja apgūt praktiskas iemaņas dārza darbos, ne tikai veselīgu augu un dārzeņu audzēšanu, bet arī novākšanu un sagatavošanu ziemas periodam. Savukārt par fiziskās veselības uzlabošanu un saglabāšanu palīdzēs gādāt amatniecības darbi, dažādas gadalaikam atbilstošas sporta spēles, kā ar tūrisma pamati, kurus būs iespēja pārbaudīt  praksē.
Iepriekš minētas tikai dažas aktivitātes, kuras piedāvā programma, tādēļ katrs liepājnieks ar invaliditāti, izmantojot lauku vides sniegtās priekšrocības, būs spējīgs apgūt sev nepieciešamās prasmes, kuras pēc programmas beigām palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti un ļaus veiksmīgāk integrēties sabiedrībā.

Plašāka informācija un pieteikšanās programmai -  Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļā pie Jeļenas vai Zandas vai arī zvanot pa tālruni 26056026 vai 63407141
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.