Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
06.10.2020 Autors: LNB

LTV7 veidotais raidījums "Личное дело" jeb "Personīgā lieta" krievu valodā. Šajā sērijā "Легко ли быть человеком? Среда в Лиепае" tiek apskatīta vides pieejamība cilvēkiem ar redzes invaliditāti Liepājas pilsētā. Raidījumā par vides pieejamību runā Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis. Šajā sērijā Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš Māra Ceiruļa pavadībā ar aizsietām acīm un balto spieķi iejūtas neredzīga cilvēka ikdienā un mēģina orientēties pilsētvidē, izmantojot vadlīniju sistēmu, skaņas luksoforus, "runājošos autobusus" un citus vides pieejamības risinājumus mūsu pilsētā. Viņu galamērķis - Liepājas pludmales pieejamības komplekss. 


Māris Ceirulis pavada Gunāru Ansiņu ar acu apsēju un balto spieķi

Māris Ceirulis pavada Gunāru Ansiņu ar acu apsēju un balto spieķi


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.