Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
05.05.2016 Autors: LNB

Naktsmītnes “Dvēseles veldzes dārzā”

Lauku viesnīca "Dvēseles veldzes dārzs" ikvienam atpūtniekam ar pielāgotu vidi un pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti

Lielā māja

Nodrošinām naktsmītnes apmeklētājiem pilnvērtīgākai lauku vides baudīšanai. Lielajā mājā pieejama 21 guļvieta, kuras izvietotas vairākos numuriņos. Nakšņotāji var izmantot koplietošanas virtuvi maltīšu pagatavošanai. Dušas un tualetes telpas arī ir koplietošanas. Numuriņi ir pielāgoti lietošanai cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti. Nakšņošana Lielajā mājā – 15 EUR par gultasvietu; cilvēkiem ar invaliditāti – 10 EUR par gultasvietu.


Kempinga mājiņas

Teritorijā atrodas arī 2 kempinga mājiņas – katra 18 kvadrātmetru platībā. Mājiņā atrodas 3 guļvietas, galds, krēsli, nakts skapītis un ledusskapis. Nakšņotāji var izmantot blakus esošo sanitāro mezglu, kurā atrodas dušas, labierīcības un neliela virtuve. Par papildus samaksu iespējams izmantot grilu vai ugunskura vietu. Nakšņošana kempinga mājiņā – 60 EUR par diennakti.


Kempings 

Ja vēlaties justies tuvāk dabai un izbaudīt lauku vidi pēc pilnas programmas, teritorijā var izmantot telts vietas. Nakšņotāji var izmantot blakus esošo sanitāro mezglu, kurā atrodas dušas, labierīcības un. Par papildus samaksu iespējams izmantot virtuvi, grilu vai ugunskura vietu. Maksa par telšu vietu – 3 EUR no personas par diennakti. Iespējams arī izīrēt telti, kas atrodas uz vietas – 7 EUR par diennakti.


Iespēja izīrēt telpas semināriem un citiem pasākumiem

• Jaunā lapene* – jaunuzceltajā apaļajā lapenē var rīkot pasākumus līdz 80 cilvēkiem. Tajā var rīkot dažādus svinīgus pasākumus un seminārus. Iespējas izvietot galdus, krēslus, projektoru un ekrānu. Pasākumu vajadzībām lietošanai pieejams arī sanitārais mezgls un grils. Pasākumu apmeklētāji var izmantot visus teritorijā esošos apskates objektus. Ja lapeni īrē ilgāk par 3 stundām, par apskates objektu izmantošanu netiks iekasēta papildus samaksa no personas. Īres maksa – 25 EUR stundā.

•  Mazā lapene* – tajā var rīkot pasākumus vidēji 40 cilvēkiem, pieejami galdi un krēsli. Cenā iekļauta grila un ugunskura vietas izmantošana. Īres maksa – 15 EUR stundā.

• Telpa “Laiks mieram”*– tās platība ir 60 kvadrātmetri, kas piemērota pasākumu rīkošanai vidēji 40 cilvēkiem. Telpā var izvietot krēslus, projektoru un ekrānu dažādu semināru rīkošanai. Īres maksa – 20 EUR stundā.

*Telpu izīrētāji var izmantot sanitārā mezgla virtuvi, labierīcības un dušas telpas. 


Vairāk informācijas par naktsmītņu piedāvājumu un rezervāciju meklējiet vietnē Booking.com. Lai pieteiktos ekskursijām un uzzinātu vairāk par naktsmītnēm, zvaniet pa tālruni +371 29778808 (Samanta).

Adrese: "Laivenieki", Ziemupe, Vērgale, Pāvilostas novads, LV-3462, Latvija 

Atrašanās vieta Google Kartē: goo.gl/maps/MsUPN9p2NHu
Navigācijas koordinātes:  56.727867, 21.093123 (56°43'40.3"N 21°05'35.2"E)


 

Dvēseles veldzes dārza ēka 


Kempinga mājiņas no ārpuses

Kempinga mājiņas no ārpuses

Kempinga mājiņas iekštelpa

Kempinga mājiņas iekštelpa

Kempinga mājiņas no ārpuses

Kempinga mājiņas no ārpuses

Atpūtas telpa

Atpūtas telpa "Dvēseles veldzes dārzā"

Jaunā lapene

Jaunā lapene

Skats no terases uz dārzu

Skats no terases uz dārzu

Jaunās lapenes iekštelpas

Jaunās lapenes iekštelpas

Kempinga mājiņas iekštelpa

Kempinga mājiņas iekštelpa

Dvēseles veldzes dārzs māja

Dvēseles veldzes dārzs māja


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.