Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
02.06.2016 Autors: LNB

 
Liepājas pilsētas domes finansēts projekts
“Steidzies vingrot, sportot, atpūsties”
Liepājas Neredzīgo sporta klubā “Ezerkrasts”
 
Š.g. jūnijā uzsāksim realizēt Liepājas pilsētas domes finansētu projektu “Steidzies vingrot, sportot, atpūsties”. Projekta ietvaros š.g. 29. un 30.jūnijā sociālā rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē, Liepājas Neredzīgo sporta klubs “Ezerkrasts”  organizēs informatīvi izglītojošu sporta pasākumu divu dienu garumā, kurā  Sporta kluba darbinieki, sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrības sociāliem rehabilitētājiem, cilvēkiem ar invaliditāti rīkos dažādas sporta un intelektuālās aktivitātes. Projekta aktivitātēs esam plānojuši iesaistīt 25 mērķa grupas dalībniekus, cilvēkus ar dažāda veida invaliditāti, tai skaitā redzes un kustību traucējumiem no sporta kluba “Ezerkrasts”, kuri vēlas iesaistīties sportiskās un intelektuālās aktivitātēs, sākot no 18 gadu vecuma. 
Aktivitātes notiks divu dienu garumā, ar nakšņošanu un kopīgu ēdienreižu gatavošanu. Dalībniekiem projekta ietvaros tiks dota iespēja piedalīties dažāda veida fiziskās un intelektuālās aktivitātēs. Notiks teorētiskas un praktiskas nodarbības, lai iegūtu zināšanas par veselībai noderīgu un nekaitīgu vingrošanu, lai izprastu jēdzienu par pareizu riteņbraukšanu un tandēmriteņbraukšanu cilvēkiem ar invaliditāti. Vēl šo aktivitāšu ietvaros notiks dažādas sporta stafetes, intelektuālās spēles. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, notiks arī praktiskas un teorētiskas nodarbības ūdenī. Nodarbībās esošie mērķa grupas dalībnieki tiks dalīti divās grupās, ar katru grupu aktivitāšu vadītāji strādās atsevišķi. 
Pateicoties šīm projekta aktivitātēm tiks veicināta cilvēku ar invaliditāti līdzdarbošanās sabiedriskajā dzīvē, viņu veselības, emocionalitātes un psiholoģiskās stabilitātes nostiprināšana un dzīves kvalitātes uzlabošana. Gan uz, gan no aktivitāšu norises vietas - sociālās rehabilitācijas un izziņas centru lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē, mērķa grupas dalībniekiem tiks nodrošināts transports.
Sīkāka informācija un pieteikšanās uz šo pasākumu - Liepājas Neredzīgo Sporta kluba “Ezerkrasts” telpās – Liepājā, Ganību ielā 197/205 vai zvanot pa tālruni 63431535. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.