Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
28.07.2016 Autors: LNB

Beidzot arī Liepājas Neredzīgo Sporta klubs „Ezerkrasts” var lepoties ar Eiropas līmeņa profesionālu šovdauna (showdown) spēles galdu. Līdz šim kluba šovdauna entuziasti izmantoja pašdarinātu galdu, taču tagad, pateicoties Rietumu bankas labdarības fonda un “Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes” finansiālam atbalstam, ir iegādāts Čehijā darināts šovdauna galds (+ piegādes izdevumi) - 1800 eiro apmērā.

Kluba “Ezerkrasts” biedru starpā šovdauns ir kļuvis par visnotaļ iemīļotu sporta veidu un piedalīties sacensībās netiek laista garām neviena iespēja. “Ezerkrasta” kontā ir ne mazums godalgu, kā 1., tā arī 2. un 3. vietas. Savukārt sporta kluba vadītājs Raimonds Briežkalns Latvijas mēroga čempionātā šovdaunā ieguvis augsto 2. vietu. Šobrīd Liepājas pilsētu šovdaunā pārstāv 5 aktīvi komandas dalībnieki, tostarp, viena sieviete. Iespējams tieši viņi, veiksmīgi izturot LNSS šovdauna finālu, kas šogad no 15.- 16. oktobrim norisināsies Rīgā, dosies uz atklāto čempionātu Čehijā.

Liepājas Neredzīgo sporta klubs “Ezerkrasts” ir atvērts ik darba dienu no plkst. 09:00 – 17:00 un laipni aicina ikvienu interesentu nākt un izmantot kluba piedāvātās iespējas.

 JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.