Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.11.2016 Autors: LNB

Liepājas Neredzīgo biedrības projekts 
"Apgūsti amatu, savas dzīves pamatu - Liepājas Neredzīgo biedrībā" 

2016.gada novembris - Projekta noslēgums

Š.g. novembrī Liepājas Neredzīgo biedrībā noslēgsies š.g. aprīlī uzsāktais projekts „Apgūsti amatu - savas dzīves pamatu, Liepājas Neredzīgo biedrībā”, kam grantu piešķīra nodibinājums „Borisa un Ināras Teterevu fonds”, labdarības programmas “Maizes rieciens” ietvaros.
Šis projekts devis iespēju Liepājas Neredzīgo biedrībā izveidot divas, līdz šim nebijušas nodarbības – tapošanas un polimērmāla rokdarbu nodarbības. Pavisam šajā projektā spējām iesaistīt 60 cilvēkus ar dažāda veida invaliditāti, ne tikai no Liepājas, bet arī no  Grobiņas, Aizputes, Talsiem, Kuldīgas utt. 
Jau sākotnēji plānojot projektu, vēlme bija šīs nodarbības izveidot tā, lai ikviens no šiem mērķa grupas dalībniekiem divu mēnešu laikā varētu apgūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas, lai noslēdzot šo apmācību kursu, ikviens no viņiem varētu darboties individuāli.
Šobrīd, projekta noslēdzošajā mēnesī, esam sarīkojuši dažādas izstādes/pārdošanas, kurās ikviens no mērķa grupas dalībniekiem, var gan atrādīt, gan pārdot savus nodarbībās tapušos darbiņus. Izstāde notikusi Liepājā, biedrībā “Tējas istaba”, Liepājas Neredzīgo biedrībā,  Rucavas tautas namā, novembra beigās notiks arī Nīcas novada tūrisma un informācijas centrā. 
Noslēdzoties šim projektam, varam būt gandarīti un pateicīgi par to, ka tas ļāvis kaut nedaudz, bet tomēr, arī ilgtermiņā šiem dalībniekiem pielietot iegūtās zināšanas un būt spējīgiem konkurēt darba tirgū.


Projektam grantu piešķīris nodibinājums „Borisa un Ināras Teterevu fonds”, labdarības programmas “Maizes rieciens” ietvaros. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.