Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
30.08.2018 Autors: LNB

   
Šodien un 6. septembrī Liepājas Neredzīgo biedrības biedriem ir iespēja piedalīties divās bezmaksas lekcijās – nūjošana un fizioterapija. Tādēļ šodien, 30. augustā, Liepājas Neredzīgo biedrības biedri un darbinieki varēja piedalīties lekcijā, kuras mērķis bija iepazīstināt klātesošos ar nūjošanas sporta veidu. Lekciju pasniedza starptautisku sertifikātu ieguvusi nūjošanas instruktore Ilona Kila.
Lekcijas pirmajā daļā nūjošanas instruktore klātesošos iepazīstināja ar sevi, iemesliem, kas instruktorei lika pievērsties nūjošanas sporta veidam, kā arī uzzināt par nūjošanas aizsākumiem. Lekcijas otrajā daļā instruktore stāstīja par procesiem, kurus cilvēka ķermenī ietekmē nūjošana, dažādiem nūjošanas līmeņiem, pareizu apavu nepieciešamību, atšķirīgiem nūju veidiem, materiāliem un garumiem, treniņa norisi, kā arī sniedza paraugdemonstrējumus.
Savukārt š.g. 6. septembrī plkst. 11:00 Liepājas Neredzīgo biedrībā ikvienam interesentam būs iespēja tikties ar Liepājas reģionālās slimnīcas fizioterapeiti Sabīni Jančausku, kura iepazīstinās klātesošos ar fizioterapijā izmantotajām metodēm, kā arī situācijām kurās fizioterapeita sniegtie pakalpojumi var palīdzēt uzlabot cilvēka veselību.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekta "Nāc darboties un piedzīvo pārmaiņas!" Nr.678/2.2.29.2 ietvaros
 


 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.