Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.05.2018 Autors: LNB

   
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekta
„Nāc darboties un piedzīvo pārmaiņas!”
Nr.678/2.2.29.2. ietvaros

Saistībā ar lielo interesentu skaitu, 17. un 25. maijā Liepājas Neredzīgo biedrības biedriem, sociālā iekļaušanas kursa “Dzīves skola” ietvaros, kura notiek projekta ietvaros, bija iespējams piedalīties izglītojošās ekskursijās, kuru galamērķis bija bišu drava Cīravā.
Ekskursijas laikā interesentiem bija iespējams izmēģināt jaunas, interesantas aktivitātes, kuras nav iespējams veikt ikdienā. Bišu dravā ekskursijas dalībnieki ne tikai izgaršoja dažādus medus veidus, iegādājās medu un uzzināja par labvēlīgo medus ietekmi uz cilvēka organismu, bet arī, ietērpjoties dravnieka tērpā, aplūkoja bišu māju, ievietoja tajā pašu gatavotos rāmjus un aplūkoja pasauli bites acīm ar speciālu lēcu palīdzību. Netradicionālu pieredzi palīdzēja gūt speciāla māja, kurā interesentiem bija iespēja atslābināties, klausoties bišu izdotajās skaņās, nebaidoties no riska tikt sadzeltiem. Noslēgumā, pēc bišu dravas apskates, ekskursijas dalībnieki tika vesti uz Cīravas pašvaldības un tās iedzīvotāju veidoto rododendru dārzu, kurā bija iespējams aplūkot un sasmaržot  50 dažādu šķirņu rododendrus.
_____________________________________________________________________
Projektu līdzfinansēja Liepājas pilsētas pašvaldība. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.
 

 

Ekskursija uz Cīravas bišu dravu 🐝 #cirava #bites #bišudrava #bees

A post shared by Liepājas Neredzīgo biedrība (@liepajasneredzigobiedriba) onFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.