Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
14.05.2018 Autors: LNB

   
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekta 
„Nāc darboties un piedzīvo pārmaiņas!”
Nr.678/2.2.29.2. ietvaros

10. maijā Liepājas Neredzīgo biedrības biedriem Liepājas pilsētas pašvaldības finansētā Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekta „Nāc darboties un piedzīvo pārmaiņas!” ietvaros tika dota iespēja aplūkot nesen celto Liepājas Olimpiskā centra (LOC) manēžu.

Ikdienā daudzi cilvēki dodas garām LOC manēžai, kas liepājniekus priecē kopš šī gada marta. Pagājušo ceturtdien arī Liepājas Neredzīgo biedrības biedriem bija iespēja aplūkot LOC manēžu. Ekskursiju vadīja Artis Lagzdiņš, kurš ekskursijas dalībniekiem sniedza plašu informāciju par LOC manēžu, iespējām kādas tā sniedz, kā arī nākotnes iecerēm. Vislielāko ievērību no ekskursijas dalībniekiem ieguva “runājošais” lifts, taktilas norādes un citi universālā dizaina elementi.
___________________________________________________
Projektu līdzfinansēja Liepājas pilsētas pašvaldība. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.
 

 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.