Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.03.2016 Autors: LNB


A/S „Latvijas valsts meži” finansēts projekts
„Sociālās palīdzības sniegšana”
Nr.7.5/LVM/16/10
Liepājas Neredzīgo biedrībā
 
2016.gada Aprīlis

2016.gada 1.aprīlī Liepājas Neredzīgo biedrība sāks realizēt A/S „Latvijas valsts meži” finansētu  projektu „Sociālās palīdzības sniegšana”. Projekta darbības laiks ir 6 mēneši, tas ir līdz š.g. 30.septembrim. Projekta galvenais mērķis - cilvēkiem ar invaliditāti nostiprināt pārliecību, ka viņi VAR apgūt jaunas prasmes un iemaņas, no ņēmēja kļūstot par devēju – mācoties un strādājot, kopīgi veidojot sociālās rehabilitācijas un izziņas centru lauku vidē „Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē. 
Projekta aktivitātes paredzētas sociālās rehabilitācijas centrā lauku vidē „Dvēseles veldzes dārzs” Ziemupē. Cilvēkiem ar invaliditāti tiks piedāvāta nodarbība “Dārza un lauku darbi”, kur  nodarbību vadītāja - dārznieka vadībā tiks veikti teritorijas labiekārtošanas darbi,  atkarībā no sezonas, dažāda veida dārza darbi. Tiks apgūtas iemaņas augsnes sagatavošanā, augu mēslošanā, zaru izzāģēšanā, stādīšanā, sēšanā, augu iepazīšanā, klūgu audzēšanā u.c. Tiks ravēts, veidoti dekoratīvo un kultūraugu stādījumi (zemenes, avenes, augļu dārzs, dārzeņi, klūgas), tiks kopts, laistīts un ievākta raža, novākti un ieziemoti dārzeņi. Novāktā raža tiks izmantota kopīgu ēdienreižu gatavošanā un izlietota cilvēku ar invaliditāti vajadzībām.
Projekta aktivitātēs dosim iespēju iesaistīties 50 cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti - dažāda vecuma, abu dzimumu, arī pilnīgi neredzīgiem cilvēkiem. Mērķa grupas dalībnieki būs tie, kuri jau ir biedrības redzeslokā gan tie, kuri tiks uzrunāti iesaistot Kurzemes reģiona pašvaldību sociālos darbiniekus un Latvijas Neredzīgo biedrības teritoriālās organizācijas. 
Mērķa grupas dalībniekiem tiks nodrošināts transports tikšanai uz nodarbībām Ziemupē un atpakaļ.
Sīkāka informācija un pieteikšanās Liepājas Neredzīgo biedrībā – Liepājā, Ganību ielā 197/205.

Projektu finansē A/S "Latvijas valsts meži" sociālās palīdzības programma, ko administrē "Fonds "Ziedot.lv"".


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.