Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
13.03.2017 Autors: LNB


A/S „Latvijas valsts meži” finansēts projekts
„Sociālās palīdzības sniegšana”
(Nr.7.5/LVM/17/35)
Liepājas Neredzīgo biedrībā
 
2017.gada Marts

No 2017.gada 1.aprīļa Liepājas Neredzīgo biedrība sāks realizēt A/S „Latvijas valsts meži” finansētu projektu „Sociālās palīdzības sniegšana”. Projekta darbības ilgums līdz š.g. 30.oktobrim. 
Projekta laikā notiks trīs dažāda veida nodarbības. Nodarbībās dosim iespēju piedalīties cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti ne tikai no Liepājas, bet arī no dažādām Kurzemes reģionā esošām pilsētām.
• Radošās mākslas nodarbībās, nodarbību vadītājas vadībā tiks zīmēts, līmēts, krāsots, veidots utt.
• Tapošanas nodarbībās, nodarbību vadītājas vadībā tiks apgūti tapošanas (adīšana uz grābekļa) pamati. Adītas šallītes, cepures, cimdi, zeķes utt.
• Mājamatniecības nodarbībās, nodarbību vadītāja vadībā tiks apgūti praktiski mājamatniecības darbiņi gan pilsētvidē, gan lauku vidē.
 
Ikviens mērķa grupas dalībnieks varēs izvēlēties sev tīkamāko nodarbību divu mēnešu garumā, mājamatniecības nodarbību trīs mēnešu garumā. 
Kopā projektā esam plānojuši iesaistīt 110 mērķa grupas dalībniekus. Nodarbības norisināsies Liepājas Neredzīgo biedrībā, kā arī sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē uz kuru nodarbību dalībniekus nogādās biedrības mikroautobuss.
 
Sīkāka informācija un pieteikšanās Liepājas Neredzīgo biedrības projekta daļā – Liepājā, Ganību ielā 197/205 personīgi vai zvanot pa tālruni 26056026 vai 63407141.

 
Projektu finansē A/S “Latvijas valsts meži” sociālās palīdzības programma, ko administrē “Fonds “Ziedot.lv”Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.