Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
09.02.2016 Autors: LNB

2016. gada februāris
Nr. 1 (68) 

Sveicināti! Jaunais gads sācies ar skumju ziņu – janvārī mūžībā devās biedrības mācītājs Voldemārs Zveja. Viņa piemiņai saruna izdevuma 3. lapā. Priecājamies, ka janvārī varējām uzsākt otro garās rehabilitācijas grupu, paldies Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centra vadītājai Natālijai Aprānei par uzticību un atbalstu, tagad seši cilvēki ar nopietniem redzes traucējumiem var saņemt rehabilitācijas pakalpojumus. Mūsu darbības atbalstam esam iesnieguši projekta pieteikumu Liepājas domē, ceram uz atbalstu no Kuldīgas novada domes un Aizputes novada domes. Gaidām atbildi no “ziedot.lv”, viņiem uzticēts konkursa kārtībā sadalīt A/S “Latvijas valsts meži” piešķirtos līdzekļus. Ceram, ka Dievs vēlēs un mums būs izdevība “Dvēseles veldzes dārzā” labas lietas īstenot. Biedrībā šobrīd ir 19 subsidētās darba vietas invalīdiem bezdarbniekiem, tas ir lielākais skaits, kāds vien bijis. Cilvēki ar invaliditāti var strādāt un būt iesaistīti, noderīgi un piederīgi. Darbi turpinās lielās zāles sakārtošanā, lielā sala dēļ tie mazliet iekavējās, tagad viss atsācies. Janvārī pelnītā atpūtā aizgāja ilggadīgais SIA “Latvijas Neredzīgo biedrības Liepājas uzņēmuma” vadītājs Juris Saltais. Biedrībai sadarbība ar viņu bija ļoti laba, varējām lietas kārtot, ieceres īstenot, atbalsts vienmēr ir bijis. Lai Dievs svētī Juri un dod mierpilnas vecumdienas kopā ar ģimeni. Konkursa kārtībā iecelts jauns vadītājs - Andis Dzērve. Par uzņēmuma jaunumiem un tālākām iecerēm stāstīsim, kad kāds laiks būs pagājis un saimniecība apgūta. Joprojām aicinu visus aktīvi iesaistīties nodarbībās un piedāvātajās aktivitātēs! Paldies ikvienam mūsu darba atbalstītājam, lai Dzīvais Dievs atmaksā un atalgo! Lai Dievs jūs visus svētī un vada arī turpmākā laikā, visu labu! 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.