Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
31.08.2010

Esam tikko jaunajā gadā spēruši pirmos soļus Ir pamats jautāt: "ko viņš mums nesīs?" Vai kaut kas ir atkarīgs arī no mums? Cilvēki vienmēr ir tiekušies izzināt nākotni, tāpēc gaidot jauno gadu lej laimes un zīlē. Pēta horoskopus un grib uzzināt, ko nesīs un ko sola gaiļa gads.
Visas šīs izdarības liecina, ka cilvēks šodien vairāk kā jebkad tic visādiem māņiem, tautas ticējumiem un pagāniskām izdarībām. Tautā pazīstamā dzejniece Anda Līce reiz rakstīja: "No visām pusēm apņem tukšums. Vieni grib atgriezties sentēvu ticībā, kuru neviens lāgā neatceras. Tautā ir ticējums - pasēdēt uz bluķa, kamēr tajā saiet ļaunums, tad bluķi sadedzina un miers. Bet miera nav, dēmoni dzīvo tālāk."
Tas viss liecina par mūsu tautas arvien pieaugošo noslieci uz pagāniskām, okultām izdarībām, no kā rodas cilvēkos dažādas fiziskas un garīgas problēmas, kurām pamatā visbiežāk ir okultisms un it kā "nevainīgie" tautas ticējumi. Jau Vecās Derības laikā Dievs brīdina tautu no okultisma - zīlēšanas, buršanas apvārdošanas, garu izsaukšanas un sarunāšanas ar mirušajiem gariem Darot šīs lietas cilvēks neizbēgami nokļūst dēmonu atkarībā un zaudē dvēseles mieru un līdzsvaru.
Arī Jaunajā Derībā apustulis Pāvils brīdina, lai nedodam vietu velnam Bieži jābrīnās, kāpēc šodien baznīcas un Dieva kalpi par visu šo neceļ trauksmi un klusē? Atbilde uz šo jautājumu dod visu laiku lielākais evaņģēlists doktors Billijs Grehems "tūkstošiem uzticami draudzes locekļi, sevišķi Amerikā, sāk pulcēties kopā lūgšanas grupās un Bībeles klasēs. Daudzi baznīcas kristieši tuvojas punktam, no kura tie varētu noraidīt to iestādījumu, ko mēs saucam par baznīcu. Viņi sāk pievērsties vienkāršām lūgšanas formām. Viņi slāpst pēc tā, lai personīgi un dziļi nāktu saskarē ar Jēzu Kristu. Viņi vēlas sirsnīgu, īstu ticību. Ja baznīca steidzami neatdzīvinās savu autoritatīvo Bībeles misiju, mēs drīz piedzīvosim to, ka miljoniem kristiešu ies prom no baznīcas, lai atrastu garīgu veldzi citur."
Pasaule ir pilna ar neīstu reliģiju.
Visu kopā saņemot, jautāsim sev. "Kurā virzienā es eju?" Daudzi šodien jautā:" Kura tad ir tā īstā baznīca un konfesija?" Atbildi dod raidījuma „Kontakts" mācītājs doktors Čārlzs Stenlijs: „Tā ir baznīca, kuras sludināšanas centrā stāv Jēzus Kristus."
Iesākot jauno gadu, aicinu visus izvērtēt savas attiecības ar Dievu un vispār ar reliģiju. Šajā jaunajā gadā Kristus grib būt mūsu dzīves vadonis un Kungs, jo Viņš reiz sacīja: "Redzi es esmu pie jums līdz pasaules galam."
Kāds korejietis zaudēja ticību, jo skolotāja bija teikusi, ka Bībelē ir tikai leģendas un teikas. Viņš vairs nezināja, kur meklēt debesis. Tad Holandes lielā misionāre Korija Tee Booma viņam pastāstīja par kādu nabadzīgu pilsētas kvartālu kur no kādas nabadzīgas būdas skanējusi skaista dziesma: "Kur Jēzus ir, tur ir debesis!"
Novēlu visiem avīzes lasītājiem šogad nākt tuvāk īstam miera un laimes avotam, visuvarenajam Dievam un Viņa Dēlam Jēzum Kristum!

Kristīgās misijas mācītājs V. ZvejaFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.