Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.04.2015 Autors: LNB

Korija ten Būma
„UZVARĒTIE IENAIDNIEKI”

(6. turpinājums)
 
„Gara zobens - Dieva Vārds”
Jau iepriekš esmu teikusi, ka Vācijā burvestības ir ļoti izplatītas. Viens no burvestību veidiem, ar kādu man nācās sastapties, ir “Vēstule no debesīm.” Vēstule satur dīvainus vārdus un teikumus, tā sākas ar ievadu, kurā teikts, ka šī “vēstule” nāk no paša Kunga Jēzus. Tā apsola veiksmi un aizsardzību pret briesmām.
Berlīnē kādā sapulcē ievēroju vecu vīru, kas kāri klausījās manu uzrunu. Pēc sapulces beigām uzrunāju viņu un jautāju: “Vai jūs kādreiz esat uzņēmuši Jēzu kā savu Glābēju?” “Nē,” skanēja atbilde. “Esmu pārliecināta, ka jūs to vēlaties darīt,” sacīju. “Jūsu acīs lasu ilgošanos pēc sirdsmiera! Jēzus spēj un grib jums to dot, ja jūs lūgsiet Viņu ienākt jūsu sirdī. Viņš ir klauvējis pie jūsu sirds durvīm, jūs esat dzirdējis Viņa balsi, un Viņš ienāks, tiklīdz jūs atvērsiet savu sirdi. Jāņa Atklāsmes grāmatā 3:20 teikts: “Redzi, es stāvu durvju priekšā un klaudzinu. Ja kas dzird manu balsi un durvis atdara, Es ieiešu pie viņa…” 
“Man tas nav vajadzīgs,” vīrs sacīja, “man ir Vēstule no debesīm!” Un parādīja ļoti vecu papīru. Šķita, ka tā varētu būt vēstule, kas iesākās ar vārdiem: “Es, Jēzus, rakstu šo vēstuli. Tā pasargās tevi no ikvienām briesmām.” Tad sekoja daudz vārdu, kurus es nevarēju saprast! Vecais vīrs man sacīja: “Šo papīru es piesēju sunim Berlīnes bombardēšanas laikā un izsūtīju suni uz ielas. Bumbas krita viņam visapkārt, bet neviena to neskāra.”
“Jums jāizdara izvēle starp šo vēstuli un Jēzu pašu. Šī vēstule nav no Viņa, bet gan no velna,” es viņam sacīju. 
Paskatījos apkārt un pieaicināju kādu meiteni ar padomdevēja nozīmīti pie apģērba. Es izskaidroju viņai situāciju un teicu: “Paliec ar mani. Vienai no mums jālūdz Dievs, kamēr otra runās ar šo vīru.” 
Meitene tūlīt piegāja pie viņa un nocitēja brīdinošos vārdus no 5. Mozus grāmatas 18:10-13. Viņa bija kristīgās organizācijas “Navigatori” locekle, un bija apmeklējusi Svēto Rakstu apgūšanas kursus. Viņa uzreiz zināja, kā rīkoties ar Gara zobenu - Dieva Vārdu. Es atkal piedzīvoju, cik noderīgi ir zināt no galvas Svētos Rakstus un tādā veidā būt sagatavotam cīņai pret sātanu! Lai kurp es arī ietu, redzu kā ar šīs metodes palīdzību kristieši apgūst praktiskas Bībeles zināšanas! Šī metode tiek lietota daudzu evaņģēlistu sapulcēs.
Man bija jādodas prom uz nākošo sapulci, tādēļ pastāstīju šīs vietas vadītājam par situāciju un devu padomu: “Mēģiniet pārliecināt šo vīru iedot jums vēstuli uz vienu nedēļu. Pa to laiku jums jācenšas pievest viņu Tam Kungam.” Viņš tā arī darīja. Vispirms viņš satikās ar šo vīru, pārliecināja iedot vēstuli viņam, un tad parādīja viņam glābšanas ceļu. Tad vīrs pieņēma To Kungu un no visas sirds piekrita, ka vēstule ir jāiznīcina. 
“Buršana, izmantojot amuletus”
Velns var būt veiksmīgs miesas dziedinātājs! Ja viņš var izpostīt dvēseli, dziedinot ķermeni, tad viņš ir gatavs dāvāt īslaicīgu veselības svētību! 
Burvestības sastopamas ne tikai pagānu zemēs! Nesen lasīju par kādu mazu meiteni Vācijā, kura pastāvīgi slimoja. Kāds cilvēks iedevis viņai amuletu (apburtu priekšmetu) - mazu kastīti, kuru tai vajadzējis nēsāt ķēdītē ap kaklu. Kopš tā laika viņas veselība bija nevainojama, bet viņas sirdī bija tumsa. Viņa reti kad smaidīja un divpadsmit gadu vecumā mēģināja izdarīt pašnāvību. 
Kāds evaņģēlists tika aicināts palīdzēt. Viņš jautāja vai meitene nevalkā kādu amuletu. Vajadzēja meiteni diezgan pārliecināt, iekams viņa piekrita amuletu iedot viņa rokās, un viņa teica: “Neveriet to vaļā. Tas, kurš man to iedeva, sacīja, ka esot ļoti bīstami to vērt vaļā.” Neskatoties uz šo brīdinājumu, evaņģēlists atvēra amuletu un atrada tanī mazu papīriņu ar šādiem vārdiem uz tā “Es pavēlu tev, sātan, uzturēt šo ķermeni pie veselības, kamēr šo dvēseli tu dabūsi ellē!” 
Viņi iznīcināja amuletu, un bērns kļuva brīvs (dvēselē), bet tūlīt kļuva arī ļoti slims (ķermenī). Vēlāk meitene tika dziedināta caur roku uzlikšanu Jēzus Vārdā.
“Zināšanu trūkums var būt bīstams!”
Vācijā kādam plaši pazīstamam evaņģēlistam gadījās briesmīgs piedzīvojums. Pie viņa atnāca kāda dāma lielās ciešanās. Viņas acu izteiksme bija šausmīga. Kalpotājam bija atšķiršanas spēja, lai redzētu, ka viņa ir dēmonu apsēsta, un, vēlēdamies viņai palīdzēt, viņš uzlika viņai savas rokas, lai dziedinātu. Tanī brīdī, kad viņš pieskārās viņai, viņš nokrita atmuguriski uz grīdas un veselu stundu bija bezsamaņā! Pēc atspirgšanas viņš atklāja, ka sieviete bija noslīcinājusies upē! 
Kad jautāju, “Vai nezinājāt, ka nekad nedrīkstat pieskarties cilvēkam, kurš ir dēmonu apsēstībā?” viņš atzinās, ka nebija zinājis cik tas ir bīstami. 
Šis bija vīrs ar pamatīgu teoloģisku sagatavotību, plašām Bībeles zināšanām, mīlestības pilnu sirdi, lai palīdzētu cilvēkiem, bet viņš cieta neveiksmi zināšanu trūkuma dēļ.
Jēzus sacījis: “...ļaunus garus izdzīs... neveseliem viņi rokas uzliks...” (Marka 16:17-18). Bet Viņš nav sacījis: “Dēmonu apsēstajiem viņi rokas uzliks.”
 
(turpinājums sekos)Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.