Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.04.2015 Autors: LNB


2015. gada aprīlis
Nr. 2 (63)  
 
Sveicināti! Ātri steidzamies pretī pavasarim, ziemu īsti nemaz neizbaudījuši. Martā saņēmām apstiprinājumu no Liepājas pilsētas domes, ka esam ieguvuši finansējumu sociālās iekļaušanas veicināšanas projektu konkursā, tāpēc atsākam iecerētās nodarbības un pasākumus. Lai gan šogad mums nav finansējums no lieliem Eiropas projektiem, ikdienas darbu varam turpināt pateicoties Liepājas pilsētas domes Sociālajam dienestam un Liepājas pilsētas domei, Aizputes novada domei un Kuldīgas novadu domei. Šogad mūsu darbu centrā „Dvēseles veldzes dārzs” atbalsta akciju sabiedrība „Latvijas valsts meži”, turpinās Ināras un Borisa Teterevu fonda finansētā projekta otrā daļa, ir arī citi ziedotāji un biedrības darba atbalstītāji. Mēs esam pateicīgi visiem! Pateicība Dzīvajam Dievam, lai Lielais Dievs Kungs Jēzus Kristus svētī tos, kuri mūs atbalsta un palīdz, kuri saprot cilvēku ar invaliditāti vajadzības!
Aprīlī ķeramies pie darbiem centrā „Dvēseles veldzes dārzs”. Mājas pirmajā stāvā vēl notiek būvniecības darbi, bet rosību dārzā un centra apkārtnē tas nekavēs. Priecājamies, ka Vēsma Cibule,  sadarbībā ar citiem kolēģiem, jau otro gadu organizēs ikdienas darbus. Visus strādātgribētājus laipni aicinām pieteikties braucieniem uz „Dvēseles veldzes dārzu” - strādāt, atpūsties, baudīt dabu un kopā būšanu, pielikt savu roku centra labiekārtošanā, atspirdzināt savu un citu dvēseles. Ceram talciniekiem arī šogad nodrošināt pusdienas, kuras jau pagājušo gadu mums brīnišķīgi gatavoja saimniecīte  Nadežda. Esam nosprauduši plānus, ko mēs šajā gadā vēlamies paveikt, ja Dievs vēlēs, tad to arī izdarīsim, bet par to nākamajos numuros vairāk. Lai jums visiem svētīgs šis laiks, priecāsimies par jauko pavasari! Lai Dievs svētī, visu labu! 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.