Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
28.08.2013 Autors: LNB2013.gada augusts
Nr.4 (53) 

    Sveicināti! Vasaras brīvlaiks straujiem soļiem pagājis. Ne pārāk patīkami, bet noslēdzas divi projekti - lielais, Latvijas Neredzīgo biedrības īstenotais projekts cilvēku ar redzes traucējumiem rehabilitācijai, kura daļa tika īstenota pie mums biedrībā, un ESF finansētais projekts, kurā bija iesaistīti cilvēki ar dažāda veida invaliditāti, pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēki. Kopā būšanas laiks, domāju, mums visiem bija ļoti brīnišķīgs. Ceru, ka tie, kas piedalījās, daudz ko iemācījās, daudz ko piedzīvoja. Mums bija prieks, ka varējām sagādāt iespēju darboties, būt aktīviem un iesaistītiem. Vienmēr dzīvē ir kāds posms, kas noslēdzas. Ticam, ka Dievs dos iespējas, un varēsim iesākto darbu turpināt. Jūlijā Latvijā notika starptautiska nometne, kurā piedalījās neredzīgi un vājredzīgi cilvēki no Krievijas, Latvijas, Lietuvas. Arī man vienu dienu bija iespēja tajā piedalīties, satikt sen neredzētus cilvēkus, izbaudīt izjādes ar zirgiem, lauku priekus, piedalīties sporta spēlēs un vienkārši atpūsties. Labi, ka ir organizācijas un iniciatīvām bagāti cilvēki, kuri gatavi darīt labus darbus un organizēt šādus pasākumus. Bet nu sācies jauns darba posms mūsu rehabilitācijas centram. Jācīnās par jaunu finansējumu, ko arī darām kopā ar Svetlanu Sproģi, Māru Heneli, Aiju Rīvīti, Natāliju Kogani un Natāliju Aprāni, intensīvi strādājot pie programmu izstrādes. Sadarbojamies arī ar Aiju Barču, lai gūtu atbalstu Saeimā. Jo beidzoties lielajam rehabilitācijas projektam, resursi, lai varētu turpināt rehabilitācijas darbu, ir ļoti ierobežoti. Novēlot sekmīgu nākamo darba cēlienu, atgādinu, ka joprojām gaidām jūsu priekšlikumus. Dariet zināmas savas vajadzības, lūkosim, ko darīt, lai varam aizvien baudīt tās brīnišķīgās priekšrocības, kādas varbūt veseliem cilvēkiem ir liegtas tāpēc, ka viņi tās nenovērtē. Bet mēs tās novērtējam. 
    Lai Dievs jūs visus svētī! 
    
    Māris Ceirulis, Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 
Projektu finansē Sabiedrības Integrācijas fonds sadarbībā ar EEZ finanšu instrumentu un Latvijas valsti (90%) un Liepājas Neredzīgo biedrība (10%). 

Projekts "Pilnveidojot sevi sabiedrībai" tiek īstenots, izmantojot EUR 53 965,38 piešķīrumu no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ar EEZ finanšu instrumenta starpniecību. 
Projekta finansējuma mērķis ir Liepājas Neredzīgo biedrības darbības atbalstam.

www.sif.lv
www.eeagrants.lv
www.eeagrants.org 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija 
Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.