Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
31.10.2017 Autors: LNB

 
Avīze izdota Liepājas pilsētas pašvaldības finansēta
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekta
„Iedegties cerībā – piedzīvot darbos!” ietvaros. 
 
2017. gada oktobris
Nr. 5 (78) 
 
Sveicināti! 
Zeltainais rudens jau teicis ardievas, laiks kļūst arvien vēsāks. “Dvēseles veldzes dārzā” ražas novākšana beigusies, esam pateicīgi par bagātīgi izaugušajiem āboliem, burkāniem, kartupeļiem, kāpostiem un ķirbjiem. Turpinām novāktā ieziemošanu, saldēšanu un konservēšanu. Šoruden “Dvēseles veldzes dārzā” esam izrakuši grāvjus un ieguldījuši elektrības kabeļus, turpinās pagraba būvniecības pabeigšana un sanitārā mezgla pamatu siltināšana. Esam iemantojuši jaunu iemītnieku - sunenīti Veldzi Veldzīti. Sunīte ir labradora un vilka krustojums, kas vēlas, var doties iepazīties ar draudzīgo, mīļo un draiskulīgo jaunpienācēju. Mūsu biedru skaits joprojām turpina augt - esam jau 750. Septembrī mums, sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, bija 57 algoti darbinieki, no tiem 37 cilvēki ar invaliditāti. Tas ir ļoti labs rādītājs, ka cilvēki ar invaliditāti mūsu organizācijā var  ne tikai saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, bet arī strādāt un tādējādi apmierināt savas vajadzības. Turpinām sabiedrību iepazīstināt ar universālo dizainu. Kopā ar Verneru Šteinbergu oktobrī viesojāmies Kretingā, Lietuvā, kur dalījāmies pieredzē, kā vide, pakalpojumi un informācija tiek padarīta pieejamāka visiem cilvēkiem pie mums Latvijā, kā tiek veicināta cilvēku ar invaliditāti nodarbinātība. Darāmā, kā allaž, daudz.
Pateicos vēlreiz no visas sirds visiem atbalstītājiem, brīvprātīgajiem darba darītājiem, labas gribas cilvēkiem, laba darītājiem un arī pašiem biedriem. Paldies, ka atsaucaties, ka iesaistāties, ka nākat ar priekšlikumiem, ierosinājumiem. Turpināsim sadarboties! Lai Dievs svētī! 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājsFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.