Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.08.2010

Kur palikuši šie 11 mēneši? Esam jau pie nākamā gada sliekšņa, bet atcerēsimies veco gadu. Mēs katrs esam nolikti kādā konkrētā cilvēku lokā, lai darītu tās lietas, kuras ir labas un derīgas, lai būtu par svētību cilvēkiem, būtu par godu Dievam. Vislabāk ikkatrs pats zina, kā viņš savas dienas, savas dzīves gaitas vada. Kā man gribētos, lai šajā klusajā laikā mēs varētu izvērtēt, kā esam dzīvojuši, ko esam padarījuši un ko vēl gribētu veikt. Cik labi būtu, ja mēs nekurnētu un nezūdītos par tām lietām, kuras mums nav, bet pateiktos Dievam par Viņa dāvāto mīlestību, kas ir atklājusies Viņā Dēlā Kristū Jēzū! Par grēku piedošanu un mūžīgo dzīvību tiem, kas tic Dēlam, par ēdienu, par apģērbu, par jumtu virs galvas. Mums ir par ko pateikties. Šogad esam bijuši daudzās pašvaldībās Kurzemē un Rīgā, un stāstījuši par universālo dizainu – vides, pakalpojumu, produktu un informācijas pieejamību visiem cilvēkiem. Un tas lielākais sasniegums ir tas, ka Liepājā, veloceliņā, kurš vīsies cauri visai pilsētai, būs iebūvētas reljefās vadlīnijas. Tādas ir arī Aizputē, Katoļu ielā. Tās ir tādas padziļinātas gropītes bruģī, kuras neredzīgs var sataustīt ar spieķi, bet vājredzīgais ar kāju. Var droši virzīties, nebaidoties no ieskriešanas kādā šķērslī. „Kamēr mums ir laiks, steidzamies darīt labu visiem cilvēkiem, sevišķi ticības brāļiem...” , teikts vēstulē galatiešiem. Esam pateicīgi „Philip Morris” par atbalstu šī projekta noslēgumam, par noziedoto kravu ar biroja mēbelēm. Varēsim aprīkot mums iedalītās bijušā doktorāta telpas. Tur jau notiek pinēju un mezglotāju nodarbības, pēc Jaunā gada plānota ādas apstrāde un kokapstrāde. Tā būs lieliska iespēja mūsu ļaudīm nesēdēt mājās. Paldies gan algotajiem darbiniekiem, gan brīvprātīgajiem, gan tiem, kas dara lielu darbu – lūdz Dievu par biedrību! Šajā gaišajā laikā viss apliecina to visbrīnišķīgāko, ko cilvēks ar savu prātu nespēj aptvert - Dieva patieso mīlestību cilvēkiem! Dievs sūtīja Savu Dēlu Jēzu Kristu pasaulē, Viņš nepalika tikai silītē, bet 33 gados nomira par mūsu grēkiem un trešā dienā augšāmcēlās. Šis Dzīvais Dievs lai sūta jūsu sirdīm mieru. Svētīgu un bagātu Jauno, 2010.gadu!

Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības vadītājsFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.