Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
18.08.2010

Decembrī biedrības vadītājs Māris Ceirulis kopā ar asistenti vadīja divus seminārus – vienu Saldū un otru Ventspilī, kuros pašvaldības, sociālā dienesta, būvvaldes un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, arhitektiem stāstīja un rādīja, ko nozīmē vides pieejamības nodrošināšana redzes invalīdiem un kā to praktiski realizēt, lai Latvijā ieviestu vienotu sistēmu, lai atvieglotu pārvietošanos cilvēkiem ar redzes traucējumiem.
Marķētas stikla sienas un stabi uz ietvēm, dzelteni krāsoti kāpņu pirmie un pēdējie pakāpieni, dzeltenie, lielie cipari autobusos, šīs un daudzas citas lietas ir svarīgas cilvēkiem ar sliktu redzi.
Novembrī invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” uzdevumā Māris Ceirulis un Andis Dzērve veica renovēto un uzcelto objektu apsekošanu gan Liepājā, gan Ventspilī, lai novērtētu to pieejamību un labākos izvirzītu „Zelta Kruķa balvai. Lai arī situācija Latvijā vides pieejamības jomā uzlabojas, daudzos gadījumos ir tā, ka ar vārdiem – vides pieejamība, tiek saprasta iespēja brīvi pārvietoties tikai cilvēkiem ratiņkrēslā.
Biedrībā divas dienas strādāja pārstāvji no Optometrijas centra un 21 cilvēkam veica individuālu lupu pielāgošanu. Gan centra pārstāvji, gan tie cilvēki, kuri bija pieteikušies uz konsultāciju, bija ļoti apmierināti, jo lupas izdevās pielāgot visiem.
Tā kā biedrības busiņš ir mums krietni kalpojis jau ilgu laiku, nodrošinādams gan cilvēku atvešanu un aizvešanu uz nodarbībām Dienas centrā, gan Rīgu, ir uzsākta ziedojumu vākšana jaunam transporta līdzeklim, kuru vēlamies aprīkot ar pacēlāju, lai varētu pārvadāt arī cilvēkus ratiņkrēslā.
Novembrī mūsu sociālās rehabilitācijas darbu izvērtēja Sociālo pakalpojumu pārvalde, ir daži ieteikumi darba uzlabošanai, bet kopumā darbs novērtēts labi.
18.decembrī notiks ikgadējais Ziemassvētku pasākumu biedrības brīvprātīgajiem.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.