Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
10.08.2020 Autors: LNB

No 22. līdz 23. augustam aicinām ikvienu apmeklēt sociālās rehabilitācijas un izziņas centru “Dvēseles veldzes dārzs” akcijas “Atvērtās dienas laukos 2020” ietvaros. Apmeklētājiem piedāvāsim dažādas interesantas aktivitātes programmā: “Satausti, sadzirdi, sasmaržo Dvēseles veldzes dārzā”. Tā būs iespēja atpūsties no pilsētas burzmas, iegūt jaunu pieredzi un baudīt lauku burvību.

 

Piedāvājam apmeklētājiem piedalīties dažādās aktivitātēs

Mūsu viesi varēs atklāt priekš sevis kaut ko jaunu, piedaloties dažādās informatīvi izglītojošās aktivitātēs:
Ekskursijas gida pavadībā ar aizsietām acīm un balto spieķi, lai katrs varētu iejusties neredzīga cilvēka ikdienā un izmantotu citas maņas teritorijas iepazīšanā.
Interaktīvajā apskates objektā “Dievs radīja” ar nojumi ir izvietoti dažāda lieluma Latvijā sastopami laukakmeņi, dažādu koku sugu stumbru fragmenti, Latvijā audzēti graudaugi, pākšaugi un Latvijas dabā sastopamu meža dzīvnieku ādas. Katrs ar aizsietām acīm varēs izmēģināt atminēt šos priekšmetus, izmantojot tikai tausti un ožu, vai atminēt to nosaukumus, izmantojot Braila raksta alfabētu.
Plaukstošo ziedu, krūmu un zaļumu košās krāsas, putnu dziesmas un ainavas – to visu varēs izbaudīt Sajūtu parkā.
Meža paēnā ierīkotā Baso pēdu taka sniegs piedzīvojuma sajūtu pēdām, izstaigājot 530 metru garo taku ar dažādiem segumiem un šķēršļu joslām. Grūtības pakāpi var palielināt, to izstaigājot ar aizsietām acīm un balto spieķi, paļaujoties uz pavadoņa palīdzību.
Centra teritorijā iespējas aktīvi izkustēties būs uz āra trenažieriem, spēlējot āra šaha vai dambretes spēli, galda tenisu vai, veicot nelielus lauku darbiņus.

Interesentiem lūgums iepriekš pieteikt savu apmeklējumu, sazinoties pa tālr. +371 29778808, vai rakstot mums uz e-pastu: info@redzigaismu.lv.
Akcijas dienās maksai par ekskursiju piemērojama 30% atlaide (parastā cena 3 EUR pieaugušajiem, 2 EUR bērniem līdz 12 gadu vecuma un senioriem).

“Dvēseles veldzes dārza” adrese: “Laivenieki”, Pāvilostas novads, Ziemupe, kas ir 25 km attālumā no Liepājas un 30 km attālumā no Pāvilostas.

Vairāk par akciju lasi šeit: https://www.celotajs.lv/lv/poi/view/ff808181691f0ae4016970f973f40444?5

 


Ar aizsietām acīm sasmaržo Sajūtu parkā augošos ziedus

Ar aizsietām acīm sasmaržo Sajūtu parkā augošos ziedus


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.