Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
28.06.2021 Autors: LNB

Jūnijā

Piešķirto asistenta pakalpojumu sniedz atbilstoši līdzšinējiem lēmuma un līguma nosacījumiem.
    Ja cilvēkam ar invaliditāti līdz 01.07.2021. beidzas iepriekš piešķirtā asistenta pakalpojuma periods un viņš vēlas asistenta pakalpojuma saņemt atkārtoti – pašvaldības sociālajā dienestā ir jāiesniedz iesniegums.
    Jūnijā lēmumus pieņem pēc līdzšinējās jeb “vecās” kārtības – asistenta pakalpojumu var piešķirt: uz vienu dienu; vienu mēnesi; vairākiem mēnešiem; vai līdz 31.12.2021.
    Ja persona pieprasa asistenta pakalpojumu no jauna vai vēlas saņemt asistenta pakalpojumu atkārtoti, bet pēc jaunajiem nosacījumiem, – pašvaldības sociālajā dienestā ir jāiesniedz iesniegums, lūdzot piešķirt asistenta pakalpojumu jūlijā.

Jūlijā

Visi iesniegumi par asistenta pakalpojumu tiek izskatīti un lēmumi pieņemti atbilstoši jaunajiem nosacījumiem.
    Ja cilvēkam ar invaliditāti ir spēkā esošs līgums, kura periods turpinās pēc 01.07.2021., viņam ir izvēle:
o    Turpināt saņemt asistenta pakalpojumu atbilstoši “vecajiem” nosacījumiem līdz līguma termiņa beigām, bet ne ilgāk kā līdz 31.12.2021. Atlīdzība un atskaitīšanās kārtība arī saglabājas līdzšinējā!
o    Iesniegt sociālajā dienestā iesniegumu, lūdzot piešķirt asistenta pakalpojumu atkārtoti saskaņā ar jaunajiem nosacījumiem. Pārrāvuma nebūs, jo līdz lēmuma pieņemšanai cilvēks turpinās saņemt pakalpojumu pēc “vecajiem” nosacījumiem.

Cilvēkam ar invaliditāti, plānojot pakalpojuma saņemšanu, jāņem vērā:
    Sociālais dienests lēmumu par asistenta pakalpojuma piešķiršanu pieņem viena mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas dienas.
    Pēc lēmuma pieņemšanas sociālais dienests aicina pakalpojuma pieprasītāju un pakalpojuma sniedzēju slēgt līgumu par pakalpojuma sniegšanu.

Plašāka informāciju par pārejas periodu: pārejas periods.


Kā rīkoties pārejas periodā asistenta pakalpojuma jaunajam regulējumam

Kā rīkoties pārejas periodā asistenta pakalpojuma jaunajam regulējumam


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.