Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
01.09.2021 Autors: LNB

Sociālā rehabilitācija lauku vidē ir iespēja cilvēkiem ar invaliditāti baudīt lauku vidi, apgūt jaunas prasmes un socializēties ar citiem!

Pateicoties Liepājas pilsētas domes Sociālais dienesta līdzfinansētajam pakalpojumam "Sociālā rehabilitācija lauku vidē", cilvēkiem ar invaliditāti tiek piedāvāta iespēja dažādot savu ikdienu skaistā lauku vidē – sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā “Dvēseles veldzes dārzs”.

Kādās aktivitātēs mēs piedāvājam iesaistīties?

  • Apgūt jaunas prasmes dārza darbos, kurus iemācīs veikt mūsu pieredzes bagātā dārzniece. Katrs darbos iesaistās, ņemot vērā savas vēlmes un iespējas.
  • Piedalīties radošajās darbnīcās. Šajās nodarbībās kopīgi darinām dažādus dekoratīvus priekšmetus un mākslu, piemēram, abstraktas gleznas, kompozīcijas, apsveikumu kartiņas, apgleznotus šķīvjus, svečturus u.c. Radošumam nav robežu!
  • Socializēties ar citiem centra apmeklētājiem, veidot draudzības saites un izbaudīt lauku burvību. Vairāk nekā 10 ha plašā lauku teritorijā atrodas dažādi interesanti apskates objekti, pieejams āra trenažieru laukums un citas aktivitātes.
Pakalpojumam var pieteikties pilngadīgas personas ar invaliditāti, kas ir deklarētas Liepājā. Katram tiek piešķirtas 100 stundas kalendārajā gadā, lai iesaistītos iepriekšminētajās aktivitātēs.

Lai pieteiktos pakalpojumam, aicinām interesentus sazināties ar Liepājas Neredzīgo biedrību, zvanot pa tālr. 26056026 vai 22007874, vai Liepājas pilsētas domes Sociālo dienestu, zvanot pa tālr. 63489673 vai 63489665.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.