Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
12.08.2021 Autors: LNB

Cilvēkiem ar invaliditāti un senioriem piedāvājam palīdzību sarūpēt nepieciešamās lietas pamatvajadzību nodrošināšanai!

Mēs īstenojam akciju “Palīdzēsim cits citam”, kuras ietvaros, sadarbojoties ar labdarības organizācijām, sociālās palīdzības sniegšanas organizācijām un privātpersonām, palīdzam cilvēkiem sarūpēt vajadzīgās lietas, piemēram, mēbeles, sadzīves tehniku, apģērbu, pārtiku u.c. 

Biedrība būs kā starpnieks, kas palīdzēs ar konkrētā ziedojuma piesaisti un nepieciešamības gadījumā parūpēsies par tā nogādāšanu cilvēka dzīvesvietā.

Ja zini kādu, kuram nepieciešama šāda palīdzība, vai pašam ir vajadzība saņemt palīdzību no mums, aicinām zvanīt uz biedrības Projektu daļu pa tālr. 26056026!
_______________________________________
Akcija tiek īstenota Liepājas pilsētas pašvaldības finansētā sociālās iekļaušanas projekta “Palīdzēsim cits citam iedrošinot un praktiski atbalstot” (Nr.26/2.8.5.) ietvaros.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.