Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
06.07.2021 Autors: LNB

   
Latvijas valsts budžeta finansētās programmas
“NVO fonds” un Liepājas Neredzīgo biedrības projekts
Darbosimies un pilnveidosimies kopā – “Dvēseles veldzes dārzā”
Nr. 2021.LV/NVOF/MAC/003/24


Vēlamies sniegt iespēju cilvēkiem ar invaliditāti, tai skaitā ģimenēm ar bērniem, senioriem un viņu atbalsta personām, piedalīties informatīvi izglītojošās ekskursijās Liepājas Neredzīgo biedrības sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā “Dvēseles veldzes dārzs” (Ziemupē, Pāvilostas novadā) apmācīta gida-asistenta pavadībā. Aicinām interesentus doties bezmaksas izbraukuma ekskursijā 8 cilvēku sastāvā ciemos pie mums!


Šajās ekskursijās katrs varēs iepazīt vides apskates objektu maršrutu un dzirdēt stāstījumu par "Dvēseles veldzes dārza" darbību un tur skatāmajiem objektiem. Lai stāstījumu padarītu interesantāku, cilvēkiem pēc pašu vēlēšanās būs iespēja teritoriju izstaigāt aizsietām acīm, izmantojot balto spieķi. Ekskursijas noslēgumā cienāsim dalībniekus ar kafiju, tēju un uzkodām. 


Braucienus organizēsim vidēji divas reizes mēnesī, no š.g. jūnija līdz 31. oktobrim. Dalībnieki tiks savākti no savas dzīvesvietas un arī atvesti atpakaļ uz mājām. Vēlamies informēt, ka, diemžēl, savā transportā viena brauciena laikā varam nodrošināt vietu tikai 2 ratiņkrēslā sēdošajiem (transports nav aprīkots ar pacēlāju, taču palīdzēsim iekļūt transportlīdzeklī). 


Domājam, ka šādas ekskursijas svaigā gaisā vairāk nekā 10 ha plašajā centra teritorijā būtu patīkama pieredze ikvienam, it īpaši, pēc mazaktīvā pandēmijas perioda. Tiem, kuri vēlas izmantot šo iespēju, aicinām sazināties ar Liepājas Neredzīgo biedrības Projektu daļu rakstot uz info@redzigaismu.lv vai zvanot pa tālr. 26056026, norādot arī vēlamo mēnesi/datumu ekskursijas organizēšanai.

Plašāk ar "Dvēseles veldzes dārza" pakalpojumiem vari iepazīties šeit: Dvēseles veldzes dārzs.
_____________________________________________________________________

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācaijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekts “Darbosimies un pilnveidosimies kopā – “Dvēseles veldzes dārzā”” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta “Darbosimies un pilnveidosimies kopā – “Dvēseles veldzes dārzā”” saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.


Aicinājums cilvēkiem ar invaliditāti doties ekskursijās uz

Aicinājums cilvēkiem ar invaliditāti doties ekskursijās uz "Dvēseles veldzes dārzu"


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.