Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
12.07.2021 Autors: LNB

Tagad sociālās rehabilitācijas un izziņas centra apmeklētājiem, ierodoties pie mums ciemos, būs viegli pieejama visa nepieciešamā informācija. Stenda centrā redzama visas teritorijas karte, kurā ar cipariņiem atzīmēti apskates objekti un ēkas, līdz ar to katram būs redzams, kur jādodas no stenda sākumpunkta. Apkārt šai kartei izvietoti numurēto objektu atšifrējumi, kas paskaidro to nozīmi vai funkcijas. Tāpat akcentēti centrā piedāvātie pakalpojumi un norādīta kontaktinformācija pakalpojuma saņemšanai un papildu informācijas iegūšanai.

Informatīvo plāksni izstrādāja Mārketinga Projektu aģentūra Fortius, taču pašu stendu, uz kura tā piestiprināta, paši savām rokām izveidoja cilvēki ar invaliditāti, kuri strādā "Dvēseles veldzes dārzā".

Nākotnē stendu papildinās arī taktila teritorijas karte, lai neredzīgi cilvēki varētu iztaustīt "Dvēseles veldzes dārza" apskates objektus un ēkas un izprast teritorijas plānojumu.

"Informatīvais stends ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informatīvā stenda satura atbild Liepājas Neredzīgo biedrība."


Dvēseles veldzes dārza informatīvais stends

Dvēseles veldzes dārza informatīvais stends


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.