Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
27.02.2013 Autors: LNB

Izdota jauna grāmatiņa bērniem, grāmatas autore ir I grupas redzes invalīde un viņas grāmatiņa paredzēta bērniem un kalpos kā interesants palīgs burtiņu un skaitļu mācīšanās procesos. Laima uzskata, ka burti un skaitļi ir visa mūsu dzīve, tāpēc jo svarīgi tiem piešķirt nozīmīgu lomu pasaules izzināšanas sākumā. Pagaidām jaunizdoto grāmatiņu varēs apskatīt vien redzīgo rakstā, bet līdz gada beigām tā pārtaps arī Braila rakstā un būs papildināta ar taustāmām ilustrācijām.


Grāmata "Alfabēta un ciparu skaitāmpantiņi” būs pieejama visās publiskajās bibliotēkās, t.sk., Latvijas Neredzīgo bibliotēkā, kur 5. martā plkst. 14:00 notiks jaunās grāmatiņas atvēršanas svētki. Kopā ar autori Laimu Locāni svētkos piedalīsies arī mākslinieks Dāvis Nore un grāmatas atbildīgā redaktore Inga Akmentiņa-Smildziņa. Uz pasākumu tiek aicinātas ģimenes ar bērniem, kā arī visi interesenti un atbalstītāji!
 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.