Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.05.2016 Autors: LNB

Labdien,
priecājos iepazīstināt ar iespēju vasarā apmeklēt bezmaksas grāmatsiešanas, keramikas/veidošanas vai neparastāku rokdarbu nodarbības - Liepājas dome ir atbalstījusi biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas projektu "Tiklīdz tu dari, tu vari".
Nereti pēc slimošanas, intensīvas ārstēšanās vai smagiem pārdzīvojumiem ir grūti atgriezties cilvēkos, varbūt nav spēka un iespēju ierastajām aktivitātēm. Uzmācas drūmas domas, cilvēks nenovērtē tās iespējas, kas tomēr vēl ir, bieži "noraksta sevi", pat nepamēģinot kaut ko jaunu, no kā varbūt veidosies sirdij tīkama un makam noderīga pieredze. Ieslīgstot stereotipos, viegli ļauties bezcerībai "zeķes jau es neadīšu, korī nedziedu, zoli nespēlēju,tad jau nekas cits neatliek..."
Nodarbības tiks organizētas jūnijā, jūlijā, augustā - māksliniece Liene Eltermane savā Dārza ielas 4/8 darbnīcā ierādīs grāmatsiešanas pamatus, ko tālāk varēs pilnveidot rudens meistarklasēs. Dārza ielā Amatnieku namā nodarbības vadīs arī keramiķe Ilze Eniņa. Mezglu siešanu, mandalu pīšanu un citus neparastākus rokdarbus ierādīs Ilze Vainovska un Sandra Audare radošās biedrības "Palēciens" telpās Stendera ielā 5. Septembrī bibliotēkas "Vecliepājas rūķis" telpās notiks projekta noslēgums "Ideju tirgus", kur tiks pārrunāta psihosociālās rehabilitācijas nozīme, mākslas un darba terapijas iespējas, dažādu biedrību radošās iniciatīvas un pieredze, cerams, izstādē varēsim redzēt, kā strādājuši grāmatsējēji, keramiķi un rokdarbnieki. Ar Liepājas novada fonda starpniecību veidosim ideju un kontaktu pašpalīdzības banku.
 
Pieteikties interesenti var līdz 6. jūnijam, zvanot man, Ilzei Vainovskai, pa tālruni 28343138 vai rakstot uz e-pastu liepaja@dzivibaskoks.lv. Tad izziņošu pirmo nodarbību (~8. jūnijs) un tālāk jau paši dalībnieki vienosies par nodarbību laiku un grafiku turpmākam. 
 
Radošu vasaru un dzīvesprieku vēlot,
IlzeFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.