Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
23.11.2020 Autors: LNB

Līdz 4.decembrim ikviens ir laipni aicināts apskatīt, kā saules stari rotaļājas māla trauku glazūru košajās krāsās Liepājas Neredzīgo biedrības keramikas pulciņa dalībnieku darbu izstādē “Glazūru rotaļas”.

Dažādus dekorus, trauciņus, krūzītes un šķīvīšus ir veidojuši cilvēki ar dažāda veida invaliditāti nodarbību pasniedzējas Vinetas Trumpenieces vadībā. Darbiņus varēs ne tikai aplūkot, bet arī iegādāties.
Izstādi var apskatīt Liepājas Neredzīgo biedrības 2. stāvā Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Liepājas filiālbibliotēkas telpās. Apmeklētājiem lūgums valkāt sejas maskas, dezinficēt rokas un ieturēt 2 metru distanci no apkārtējiem.

Darba laiks: darbadienās no plkst. 9:00 – l7:00. 
Adrese: Ganību iela 197/205, Liepāja (ieeja no Dunikas ielas puses).

 


Dažādi šķīvīši, bļodiņas un dekori glazēti košās un zemes toņiem piesātinātās krāsās

Dažādi šķīvīši, bļodiņas un dekori glazēti košās un zemes toņiem piesātinātās krāsās


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.