Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
19.08.2021 Autors: LNB

   
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
“Palīdzēsim cits citam iedrošinot un praktiski atbalstot” 
Nr.26/2.8.5. 


18. augustā sadraudzības pasākuma “Draugs, nāc draudzēsimies!” ietvaros biedrības biedrs Kirils Švidčenko sniedza meistarīgu akustiskās ģitārspēles koncertu cilvēkiem ar invaliditāti un senioriem.

Liepājas Neredzīgo biedrības Lielajā zālē ar brīnišķīgu koncertu sadraudzības pasākuma dalībniekus priecēja Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolas audzēknis Kirils Švidčenko (ped. Dace Milzere). Kirils muzicēja uz akustiskās ģitāras tik viegli un emocijām bagāti, ka tas aizķēra ikviena klausītāja sirdi. Viņš pie mums ir uzstājies vairākkārt un arī šoreiz no sirds varējām baudīt viņa mīlestību pret muzicēšanu. Kaut arī Kirilam katra skaņdarba apgūšana prasa papildus pūles redzes traucējumu dēļ, ar savu muzikalitāti un degsmi viņš ir ieguvis augsti godalgotas vietas dažādos konkursos, un viņa dotības ar katru uzstāšanos kļūst arvien meistarīgākas.

Lai Kirils varētu ik pa brīdim atpūsties, koncerts tika sadalīts trīs daļās, ar nelielām pauzītēm, kuru laikā iesaistījām sadraudzības pasākuma dalībniekus radošās aktivitātēs.

Pēc pirmās daļas Liepājas Neredzīgo biedrības Valdes loceklis Aigars Bušs ar savu izteiksmīgo balsi deklamēja skaisto Leonīda Breikša dzejoli ar nosaukumu “Lūgšana”. Šis dzejolis ikvienā cilvēkā atstāja emociju pēdas, it īpaši, pēc Aigara prasmīgā un spēcīgā vēstījuma.

Pēc otrās koncerta daļas pievērsāmies radošai aktivitātei. Visi dalībnieki taisīja Kirilam taktilas kartiņas pateicībā par brīnišķīgo koncertu, jo tā ir iespēja viņam uzdāvināt ko tādu, ko viņš pats varēs iepazīt, izmantojot tausti. Kartiņas dekorējām ar dažādām taktilām uzlīmēm, piemēram, zvēriņiem, zvaigznītēm, puķītēm. Katrs kartinā arī ierakstīja savu personīgo pateicību vai novēlējumu, kuru pēc tam Kirilam var nolasīt mamma.

Pēc trešās koncerta daļas uzdāvinājām sagatavotās kartiņas un kopīgi baudījām kafijas pauzi ar uzkodām, lai vēl tuvāk sadraudzētos savā starpā.

Nākamais sadraudzības pasākums paredzēts 24. augustā, kurā mūs priecēs dziesminieces, aktrises un skolotājas Zandas Štrausas koncerts. Ja kādam ir interese piedalīties šajā pasākumā, aicinām zvanīt uz biedrības Projektu daļu pa tālr. 26056026.

 

 

__________________________________________________

Aktivitātes notiek Liepājas pilsētas pašvaldības finansētā sociālās iekļaušanas projekta “Palīdzēsim cits citam iedrošinot un praktiski atbalstot” (Nr. 26/2.8.5.) ietvaros. Par saturu atbild LNB.


Kirils Švidčenko izpilda skaņdarbu uz aukustiskās ģitāras

Kirils Švidčenko izpilda skaņdarbu uz aukustiskās ģitāras


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.