Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
22.05.2020 Autors: LNB

Māris Ceirulis stāsta par iespējām atkal iesaistīties nodarbībās


Video transkripcija

Esat visi mīļi sveicināti šodien, skaistajā maija dienā!
Mums ir labas ziņas. Liepājas Neredzīgo biedrība ir atsākusi savu darbību. Piespiedu kārtā mēs mazliet bijām iepauzēti, kā mēs zinām par visiem notikumiem pasaulē un valstī, bet no pagājušās nedēļas, 13. maija mēs esam atsākuši rokdarbu nodarbības. Tajās ietilpst ādas apstrāde, pīšanas nodarbības, floristika, keramika, filcēšana, tapošana, klavierspēles nodarbības un mūzikas terapija, kā arī priecājamies par to , ka mums ir izdevies sadarbībā ar Liepājas sociālo dienestu nodrošināt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. Esam tos atjaunojuši kopš vakardienas, tātad, no 18. maija. Laipni aicināti visi gribētāji gan nākt uz nodarbībām, gan  izteikt vēlmi doties uz Ziemupi skaistajā pavasarī, gan piedalīties dažādos lauku darbos, lauku priekos, varētu teikt, baudīt un līdzdarboties un saņemt rehabilitācijas pakalpojumus. Tā kā gan biedrības biedri, gan citi cilvēki ar invaliditāti, visi interesenti ir aicināti nākt iesaistīties. Es domāju tā ir atkal lieliska, brīnišķīga iespēja. 
Zinu, ka daudzi ir zvanījuši un prasījuši: “Nu, kad jūs atsāksiet. Kad mēs atkal varēsim nākt un darboties?” Arī Bībeles stundas trešdienās no plkst. 9:00 – 10:00 turpina darboties un tie, kas vēlas garīgi sevi stiprināt un pieaugt Kristus mācībā, arī aicināti nākt un ņemt dalību. Vēl viens atgādinājums ir par to, ka ir sākusies peldsezona. Kā katru gadu, sadarbībā ar Liepājas domes Komunālo pārvaldi ir atvērts Pieejamības komplekss cilvēkiem ar invaliditāti. Ir peldēšanas iespējas jūrā gan cilvēkiem ar redzes traucējumiem, gan funkcionāliem traucējumiem. Asistenti ir uz vietas katru dienu no plkst. 11:00 – 19:00. Tā kā droši, nākat un skatāties. Ja kādam ir vajadzība, maska tiks nodrošināta, dezinfekcijas līdzekļi arī un distancēšanos, nu, ja kādam metru mērs nebūs, mēs sagādāsim, lai varētu ievērot, protams, tas ir joks, bet tās lietas arī tiks ievērotas. Nākat un darbojieties, tā kā es arī jau sacīju – dažādās rokdarbu nodarbībās, pludmales pieejamības kompleksā un arī rehabilitācijā lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzā”. Droši, dodaties paši, aiciniet citus un esiet sociāli aktīvi!
Mēģināsim atkal kopīgi skatīties, ko varam labu darīt, cits citam būt par atbalstu, par iepriecinājumu. Lai tad izdodas mums atkal jauka un svētīga vasara. 
Lai Dievs svētī! Uz tikšanos kādā no nodarbībām vai lauku vidē. Visu labu!

 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.