Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:





Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
01.03.2013 Autors: LNB

 
Aicinām aktīvus un darboties gribošus jauniešus iesaistīties Latvijas Neredzīgo Biedrības Jauniešu apvienības darbā!
 
Mēs meklējam aktīvus un entuziasma pilnus jauniešus, kuri būtu gatavi iesaistīties Jauniešu apvienības kustības attīstībā, dalīties ar savām idejām, vajadzībām un rakstītu projektus, kas saistīti ar jauniešu darbības attīstību. 
 
Mēs aicinām jauniešus aktīvi iesaistīties, izteikt savas domas un priekšlikumus par to, ko Jūs vēlētos darīt Jauniešu apvienības ietvaros! Iesaistoties biedrībā būtu iespēja piedalīties dažādās apmācībās un citās interesantās aktivitātēs.
 
Ja esi vecumā no 16 – 30 gadiem un Tev ir vēlme piedalīties un palīdzēt, iegūt jaunus draugus un darba pieredzi, piesakies!
 
Tev būs iespēja:
* Iepazīties un aktīvi iesaistīties Biedrības Jauniešu Apvienības darbā;
* Domāt, organizēt un piedalīties dažādās aktivitātes un jauniešu projektos;  
* Iesaistīties dažādās Biedrības kultūras un sporta aktivitātēs; 
* Iegūt praktisku darba pieredzi; 
* Aktīvi pavadīt laiku un iegūt jaunus draugus; 
 
Ar Valsts Nodarbinātības Aģentūras darbu, pašiem aktīvākajiem jauniešiem vecumā no 18-24 gadiem būs iespēja saņemt stipendiju līdz 60 Ls no viena līdz pat sešiem mēnešiem. 
 
Pieteikšanās ar tekstu „LNB Jauniešu apvienība” un visiem saviem kontaktiem: e-pasts, telefons, vārds un uzvārds jānosūta līdz 31.martam uz e-pastu: [email protected] vai zvani Anete - 67533891
 
 



Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.