Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
02.06.2020 Autors: LNB

Iespēju robežās priekšroka veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai tiks dota tiem, kuriem iepriekš pieraksts tika atcelts ārkārtas situācijas dēļ. Pacienti ir aicināti būt saprotoši, jo paies laiks līdz pakalpojumus varēs nodrošināt pilnā apmērā, ievērojot visas drošības prasības.

Ārstniecības iestādēs turpinās ievērot piesardzības pasākumus. Būs jānodrošina atsevišķa pacientu plūsma, jāierobežo pacientu skaits, kas vienlaicīgi uzturas ārstniecības iestādes telpās, un jānosaka precīzs ierašanās laiks veselības aprūpes pakalpojuma saņemšanai.

Tāpat ārstniecības iestādēs būs gan mediķiem, gan pacientiem jānodrošina individuālie aizsardzības līdzekļi, savukārt pēc katras pacienta vizītes jāveic dezinfekcijas pasākumi. Iesakām sejas maskas tomēr pašam ņemt līdzi, jo šobrīd ārstniecības iestāžu rezerves ir diezgan zemas. 

Kontaktinformācija veselības aprūpes iestādēm
Liepājas veselības aprūpes iestāžu kontaktinformāciju varat atrast šeit: Liepājas veselības aprūpes iestādes.
Lai saņemtu precīzāku informāciju par valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, aicinām sazināties ar Nacionālo veselības dienestu pa telefonu 80001234 vai informāciju meklēt interneta vietnē www.rindapiearsta.lv.

 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.