Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
25.02.2020 Autors: LNB

   
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
“Vērtīga un aktīva katra diena Liepājā”  2020
Nr. 1./20/SOC 

 

Pirmajā saskarsmes nodarbībā saplānotas aktivitātes visam gadam

Liepājas pilsētas pašvaldības finansētā sociālā projekta “Vērtīga un aktīva katra diena Liepājā” (Nr. 1./20/SOC) ietvaros 20. februārī notika pirmā saskarsmes nodarbība šajā gadā, kuras mērķis bija kopīgi izplānot, ko vēlamies šogad darīt, kurp vēlamies doties un, no kā mēs vēlamies mācīties.

Nodarbību vadīja projekta koordinatore Zanda Krūmiņa, kura uzsāka to ar vārdiem: “Šogad jūs esat noteicēji un gribam, lai paši izdomājat, ko vēlaties šajā gadā pieredzēt. Stūrēsim to kuģi kopā!” Uz tikšanos bija sapulcējušies daudz interesentu, kuri pauda savas idejas, un diskusijas veidā tika ieskicēts aptuvenais plāns, kā pavadīsim šo gadu kopā.

 

Ieskicētie plāni šim gadam

Ekskursijas uz citām pilsētām un novadiem sāksies aprīlī un klātesošajiem bija padomā vairāki galamērķi, kā Grobiņa, Kuldīga, Pāvilosta, Jūrkalne, Rucava, Cīrava un Ventspils. Runājot par ekskursijām uz iestādēm un uzņēmumiem Liepājā, kuras būtu noderīgas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un senioriem, tika izteiktas vēlmes apmeklēt Liepājas domi, Sociālo dienestu, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Valsts policijas ēku, Ugunsdzēsēju depo, Liepājas lidostu u.c. Kad tika jautāts par to, kādus viesus visi vēlētos redzēt saskarsmes nodarbībās, liela popularitāte bija dažādiem ārstiem, piemēram, acu ārstiem, traumatologiem u.c., interese arī bija par citu biedrību, piemēram, pensionāru un kaulu biedrības pārstāvju viesošanos. Visas idejas tika ņemtas vērā un īstenojamās tiks arī realizētas dzīvē.

Nākamā tikšanās paredzēta 5. martā plkst. 11:00 Smukajā istabā vai Lielās zāles foajē (vieta tiks precizēta), kad biedrības darbiniece Anita Lazdeniece pastāstīs par savu pieredzi, dzīvojot 3 mēnešus Portugālē. Lūgums iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni +371 26056026 vai 63407141, vai personīgi piesakoties Liepājas Neredzīgo biedrības Projektu daļā pie Zandas vai Ineses.
_______________________________________________________________________________

Projektu  līdzfinansē Liepājas pilsētas pašvaldība. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.


Biedri pie galda apspriež aktivitātes šim gadam

Biedri pie galda apspriež aktivitātes šim gadam


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.