Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
07.12.2020 Autors: LNB

Latvijas Neredzīgo biedrības Izdevniecības nodaļā sākusies pieteikšanās pielāgotās informācijas žurnāla «Rosme» saņemšanai 2021. gadā. Žurnāls «Rosme», kas iznāk jau no 1957. gada, ir bezmaksas sociālās rehabilitācijas pakalpojums personām ar redzes invaliditāti. Tas palīdz mazināt redzes zuduma ietekmi uz personu un tās patstāvīgas sociālās funkcionēšanas iespējām.

Žurnāls iznāk palielinātā redzīgo rakstā, Braila rakstā, audio formātā kompaktdiskā, saņemot to pa pastu, un elektroniski — HTML formātā (īpaši piemērots lasīšanai balss sintēzes programmās), audio formātā, saņemot failus savā elektroniskajā pastā. Lasītājs var izvēlēties vienu no piedāvātajiem žurnāla formātiem.

 

Pieteikšanās žurnāla saņemšanai

Lai pieteiktos žurnāla saņemšanai, jāaizpilda iesnieguma veidlapa un tā kopā ar invaliditātes apliecības kopiju jānogādā žurnāla redakcijā personīgi, ar pasta vai e-pasta starpniecību (dokumentam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu). Iesnieguma veidlapa atrodama Latvijas Neredzīgo biedrības mājaslapas www.lnbiedriba.lv sadaļā «Pakalpojumi», «Žurnāls ROSME», «Žurnāls un tā saņemšana», žurnāla redakcijā, Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centrā, Tiflotehnikas nodaļā un teritoriālajās organizācijās.

Žurnālā, kas ik mēnesi nonāk pie lasītājiem, apkopota informācija par Latvijas Neredzīgo biedrības aktualitātēm, izmaiņām likumdošanā, kas skar personas ar redzes invaliditāti, notikumiem Latvijas Neredzīgo sporta savienībā, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas grāmatu jaunumiem; tajā iekļauti arī personu ar redzes invaliditāti literārie darbi, dzīvesstāsti, intervijas, pārdomas un pētījumi.

Latvijas Neredzīgo biedrības žurnāla «Rosme» redakcijas adrese ir Braila iela 3, Rīga, LV-1024.
Jautājumu gadījumā zvanīt uz tālruņa numuru 67533887 vai rakstīt uz rosme@lnbiedriba.lv .Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.