Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.04.2011 Autors: Marita Dambe

 2011.gada 15.aprīlī Salaspils kultūras namā "Rīgava" notika seminārs. Semināru par Universālo dizainu organizēja radošā kopiena "NeoSalaspils" ( vadītājs Andris Labanovskis) ar vietējās pašvaldības atbalstu.

Uz semināru bija aicināti gan Salaspils pašvaldības pārstāvji, gan arī biedrību (daudzbērnu ģimeņu biedrība "Mārtiņsala", Salaspils invalīdu biedrība, Salaspils bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrība "Zelta atslēdziņa", Salaspils pensionāru kopa u.c.), organizāciju u.c. ieinteresēto formālo un neformālo apvienību pārstāvji arī Britu padomes projekta "Darbīgās kopienas" dalībnieki)... Seminārā piedalījās un runāja  LNB  valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis.
  
Universālais dizains ir jauns domāšanas virziens, kas nosaka, ka pati galvenā vērtība sabiedrībā ir cilvēks. Latvijā tas ir jauns jēdziens, kas tikai pamazām iegūst popularitāti. Ar to saprotam - pieejamas, drošas un humānas vides veidošana, kurā komfortabli jūtas ikviens cilvēks, neskatoties uz iespējamām uztveres vai veselības problēmām. Seminārā tika izskaidroti universālā dizaina un vides pieejamības principi, kliedējot mītu, ka universālais dizains un vides pieejamības principi ir kaut kas, kas paredzēts īpašām sabiedrības grupām. Universālais dizains atvieglo dzīvi jebkuram cilvēkam ar invaliditāti vai bez tās. 

Šādi semināri veicina cilvēku informētību par to, kas tiem nepieciešams, lai ieviestu dzīvē universālā dizaina principus, tā padarot pieejamāku pasauli sev visapkārt. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.