Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.08.2021 Autors: LNB

Lai iepazīstinātu Liepājā dzīvojošos seniorus ar tiem piemērotām fiziskajām aktivitātēm un senioru brīvdabas vingrošanas laukumā Ganību ielā 135/141 pieejamajām vingrošanas iekārtām un to lietošanu, ikviens seniors ir aicināts pieteikties bezmaksas iepazīšanās nodarbībām.

Nodarbības vadīs veselības sporta speciāliste Dace Dieviņa.
Nodarbību mērķis ir iepazīstināt Liepājas seniorus ar pareizām un katram vecumam atbilstošām fiziskajām aktivitātēm un piemērotām kustībām senioriem.

Iepazīšanās nodarbības notiks 18. augustā un 25. augustā pl. 11.00 Ganību ielā 135/141 senioru brīvdabas vingrošanas laukumā. Nodarbības ilgums ir 1 stunda un 30 minūtes. Dalībnieku skaits vienā nodarbībā ir ierobežots – 20 personas un treneris.

Nodarbību norise tiks organizēta atbilstoši epidemioloģiskās drošības pasākumiem – ievērojot savstarpējo distanci un brīvā dabā.

 

Pieteikšanās

Pieteikties nodarbībām var, sazinoties ar Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļu pa tālruni 26 056 026 (darba dienās līdz plkst. 17.00) vai rakstot uz e-pastu [email protected]

Uz nodarbību jāierodas ērtā un laikapstākļiem piemērotā apģērbā, kas ļauj brīvi kustēties, līdzi jāņem dzeramais ūdens, nepieciešamības gadījumā pierakstu blociņš un pildspalva.

Nodarbības laikā veselības sporta speciāliste Dace Dieviņa pastāstīs, kādas ir piemērotas fiziskās aktivitātes senioriem, iepazīstinās ar iesildīšanās vingrinājumiem pirms fiziskās slodzes. Kopā ar senioriem apskatīs un nodemonstrēs brīvdabas vingrošanas laukumā pieejamās iekārtas, to pielietojumu un funkciju, lai pēc nodarbības ikviens dalībnieks, apmeklējot vingrošanas laukumu, būtu zinošs par iekārtām un to pareizu lietošanu. Nodarbības beigās tiks nodemonstrēti piemērotākie stiepšanās vingrinājumi pēc fiziskās slodzes.

Nodarbības organizē Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību. Nodarbības tiek finansētas Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas 2014. – 2020. gadam projekta LLI-490 “Senioru sociālā iekļaušana Latvijas - Lietuvas pārrobežu reģionā, uzlabojot pieejamību sociālām un fiziskām aktivitātēm (Aktīvie seniori)” ietvaros.

Projekts norisināsies līdz 2022. gada 31. augustam.


Vingrošanas nodarbības senioriem sporta laukumā

Vingrošanas nodarbības senioriem sporta laukumā


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.