Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
13.06.2020 Autors: LNB

12. jūnijā svinīgā pasākumā “Dvēseles veldzes dārzā” tika atzīmēta sociālās rehabilitācijas un izziņas centra 5 gadu jubileja. Šīs svinības tika rīkotas arī kā pateicība mūsu sadarbības partneriem un ziedotājiem, ar kuru atbalstu “Dvēseles veldzes dārzs” ir kļuvis par skaistu, cilvēkiem ar invaliditāti pieejamu un mierpilnu vidi, kurā izbaudīt lauku vides burvību.

Svinības iesākās ar ekskursiju pa “Dvēseles veldzes dārza” teritoriju, lai parādītu mūsu atbalstītājiem kopīgiem spēkiem paveikto šo 5 gadu laikā. Apskatījām krāšņo Sajūtu parku, kurā šobrīd zied puķes un krūmi, aug ēdamās dobes un čalo strūklaka ar pašdarinātu māla krūzi augšgalā. Pateicībā par mūsu sadarbības partneru ieguldījumu tieši aiz Sajūtu parka ir izveidota Pateicības aleja, kurā pie koka stabiem piestiprināti mazi kurmīši – mūsu labo darbu darītāji, uzņēmumi, profesionāļi un iestādes, kas palīdzējuši mums augt. Katrs viesis atrada savu vārdu vai nosaukumu un iemūžināja šo mirkli fotogrāfijās. Turpinājumā aplūkojām arī Baso pēdu taku, ēku “Laiks mieram”, Galveno ēku, kā arī vēl neuzceltās pirts pamatus un dīķi. 

Pēc ekskursijas devāmies uz svinīgo daļu Apaļajā lapenē, kurā viesiem bija sagatavots muzikāls sveiciens. Mūsu biedri un klavierspēles nodarbību audzēkņi Vladimirs Ļutovs un Oksana Anpilogova bija sagatavojuši muzikālus priekšnesumus. Vladimirs spēlēja savu mīļāko skaņdarbu, taču Oksana spēlēja pašas sacerētu skaņdarbu, kuru papildināja Oksanas dzejas deklamācija nodarbību vadītājas Daces Stieģeles izpildījumā. Pēc biedru uzstāšanās sirsnīgas dziesmas mums veltīja arī Dvēseļu aprūpes kristīgās misijas ansambļa meitenes. 

Turpinot uzkrātās pozitīvās emocijas, biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis uzrunāja viesus un pateicās mūsu visu vārdā visiem, kuri ir snieguši mums atbalstu. Savā uzrunā viņš teica: “Paldies jums par atbalstu! Jūsu dēļ mēs, cilvēki ar invaliditāti, varam būt šeit, darboties un baudīt šo skaisto vidi!” Bijām sagatavojuši arī pateicības dāvaniņas – nelielas lāpstiņas ar gravējumu no abām pusēm. Vienā pusē – “Dvēseles veldzes dārzs”, otrā – “Darīsim un baudīsim kopā!”, nelielu saldumiņu saldākai dzīvei un grāmatu garīgam piepildījumam. Arī svinību viesi mūs iepriecināja ar skaistiem ziediem, radošām dāvanām, zemeņu un lavandas stādiem, saldā ķirša koka stādu, kas bagātinās mūsu lauku vidi. 

Svinīgās daļas noslēgumā visi cienājās ar sarūpēto svētku mielastu, kuru bija pagatavojušas “Dvēseles veldzes dārza” čaklās darbinieces. Tika apspriestas arī jaunas idejas centra tālākai attīstībai. Sakām sirsnīgu paldies visiem, kuri mūs ir atbalstījuši!

Jāpiemin arī tas, ka šis jaukais pasākums nebūtu bijis iespējams bez mūsu ilgtermiņa sadarbības partnera Philip Morris Int. atbalsta. Daudzu gadu garumā šis uzņēmums ir atbalstījis Liepājas Neredzīgo biedrības darbību, Dvēseles veldzes dārza infrastruktūras atjaunošanu, piemēram, materiālu iegādi pirts būvniecībai, arī dažādu materiālu iegādei nodarbību nodrošināšanai un transporta nodrošināšanai uz Ziemupi. Arī šīs 5 gadu jubilejas svinības tika īstenotas, pateicoties piešķirtajam finansējumam. 

 


Svinību viesi apskata Sajūtu parku

Svinību viesi apskata Sajūtu parku


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.