Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.07.2020 Autors: LNB

Esam izveidojuši video rullīti par "Dvēseles veldzes dārzu", lai ikviens varētu iepazīt tik daudzās brīnišķīgās iespējas un pieredzes, kuras var izbaudīt pie mums.

"Dvēseles veldzes dārzs” ir unikāls sociālās rehabilitācijas un izziņas centrs Ziemupē, Pāvilostas novadā, kas dod iespējas baudīt pieejamu lauku vidi cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti, viņu atbalsta personām un ikvienam dabas mīļotājam un atpūtniekam.  

Centru 2015. gadā atvēra Liepājas Neredzīgo biedrība ar vairāku sadarbības partneru un ziedotāju atbalstu, lai cilvēkiem ar invaliditāti būtu viņu vajadzībām pielāgota vieta, uz kuru doties baudīt dabas skaistumu. “Dvēseles veldzes dārzs” darbojas pēc sociālā uzņēmuma principiem. Visi ieņēmumi tiek ieguldīti centra attīstībā cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitātes celšanai.

Mūsu apmeklētājiem piedāvājam iespējas piedalīties dažādās informatīvi izglītojošās un āra aktivitātēs, sajust lauku vides krāšņumu un mieru. __________________________________________________________________________________________________________________________________________
Video rullīša izveidi finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem budžeta līdzekļiem. Projekts “Iespēju laiks – vērtīgai attīstībai un izaugsmei” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta “Iespēju laiks – vērtīgai attīstībai un izaugsmei” saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.


Dvēseles veldzes dārza teritorija no putna lidojuma

Dvēseles veldzes dārza teritorija no putna lidojuma


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.