Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
[email protected],
[email protected]

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
05.05.2016 Autors: LNB

Liepājas Neredzīgo biedrības Lielā zāle

Liepājas Neredzīgo biedrības zāle atrodas 2. stāvā. Zāles platība ir 255,8 m2, tādēļ tajā var rīkot lielus saviesīgus pasākumus, seminārus, dažādas nodarbības u.c. Tā ir plaša, labi apgaismota, ar parketa grīdu, kas būs piemērota aktīvām nodarbībām un svinīgiem notikumiem. Varam nodrošināt sēdvietas 330 cilvēkiem, kā arī zālē iespējams izvietot ap 30 galdiem, pievienojot attiecīgo krēslu skaitu. Zālē arī ir skatuve 129,7 m2 platībā ar iespēju uziet no sāna ieejas vai, izmantojot kāpnes pie paaugstinājuma. To var izmantot dažādiem priekšnesumiem, koncertiem un nelielām izrādēm. Korporatīvu pasākumu rīkošanai piedāvājam izmantot projektoru un mazo ekrānu bez papildus samaksas.

Pasākumiem līdz 100 cilvēkiem lielās zāles noma ir 29 EUR stundā – foajē ir iekļauts zāles nomas maksā, tādēļ to arī var izmantot pasākumu vajadzībām. 
Pasākumiem vairāk par 100 cilvēkiem lielās zāles noma ir 40 EUR stundā – foajē ir iekļauts zāles nomas maksā, tādēļ to arī var izmantot pasākumu vajadzībām. 


Lielās zāles Foajē

Pie Lielās zāles ieejas atrodas foajē, kura platība ir 149 m2. Tajā iespējams izvietot kafijas galdu, pasākumu reģistrācijas galdus (ja tādi nepieciešami), pakarināt virsdrēbes, rīkojot pasākumus lielajā zālē. Tajā atrodas arī dīvāns, kurā var atpūsties no lielajā zālē notiekošā un nodoties sarunām. 
Foajē iespējams arī nomāt atsevišķi mazāka izmēra pasākumu rīkošanai. Dažādu semināru, nodarbību rīkošanai iespējams izmantot projektoru un mazo ekrānu bez papildu samaksas. Foajē nomas maksa ir 20 EUR stundā. 

Abas norises vietas ir pieejamas cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti. Nodrošinātas arī labierīcības pasākumu apmeklētājiem, pielāgotas cilvēkiem ar invaliditāti. Atsevišķi vienojoties, var izmantot Liepājas Neredzīgo biedrības virtuvi pasākumu vajadzībām. 

ZEMĀKA CENA SPORTA, DEJU NODARBĪBĀM UN PULCIŅIEM, par cenu vienojoties individuāli.

Adrese: Ganību iela 197/205 Liepāja, LV–3407 
Ieeja Lielajā zālē no Dunikas ielas puses. Blakus ēkai, uz Dunikas ielas iespējams novietot auto.

Lai vienotos par zāles un foajē nomu, sazinieties ar mums:
Tālrunis: +371 29799352 (Inese)
E-pasts: [email protected] 

Zāles platība: 255,8 m2
Skatuve: 129,7 m2
Foajē: 149 m2

Izīrējot Liepājas Neredzīgo biedrības Lielo zāli vai Foajē, jūs netieši atbalstāt cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanu.

 


Skats no skatuves

Skats no skatuves

Zāles kopskats 3

Zāles kopskats 3

Zāles kopskats 2

Zāles kopskats 2

Zāles kopskats

Zāles kopskats

Foajē kopskats 2

Foajē kopskats 2

Foajē kopskats

Foajē kopskats

Foajē stūris

Foajē stūris


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.